Pomiń nawigację

29 listopada 2023 r.

Podsumowujemy 3-letni projekt pomocowy dla Gruzji

W dniu 29 listopada 2023 r. w Tbilisi odbywa się konferencja podsumowująca 3-letni projekt „Wzrost konkurencyjności gruzińskich regionów i rozwój przedsiębiorczości” realizowany przez Polską Agencję Rozwoju Przedsiębiorczości i Ministerstwo Funduszy i Polityki Regionalnej  wspólnie z gruzińskimi partnerami: Gruzińską Agencją ds. Innowacji i Technologii oraz Ministerstwem Rozwoju Regionalnego i Infrastruktury. Program składał się z 2 komponentów: komponent 1 skierowany był do gruzińskich regionów, a komponent 2 do innowacyjnych startupów z szeroko rozumianego sektora IT/ICT.

W konferencji biorą udział gruzińskie startupy uczestniczące w trzech edycjach programu akceleracyjnego oraz przedstawiciele 4 regionów, w których realizowany był projekt.  Wydarzenie otworzyli Wiceminister Rozwoju Regionalnego i Infrastruktury Gruzji, p. Mzia Giorgobiani, Ambasador RP, p. Mariusz Maszkiewicz, Dyrektor Departamentu Programów Pomocowych MFiPR, p. Maciej Aulak, Dyrektor Departamentu Wsparcia Przedsiębiorczości PARP, p. Michał Polański oraz Dyrektor Departamentu Współpracy Międzynarodowej w GITA, p. Annie Vashakmadze.

Udział w wydarzeniu potwierdziło niemal 80 uczestników.

Raport podsumowujący 3-letni projekt.

Projekt jest współfinansowany w ramach polskiej współpracy rozwojowej Ministerstwa Spraw Zagranicznych RP i realizowany przez Polską Agencję Rozwoju Przedsiębiorczości oraz Ministerstwo Funduszy i Polityki Regionalnej.

Może Cię zainteresować

Opublikowano: 29.11.2023 11:20
Poprawiono: 29.11.2023 10:22
Modyfikujący: izabela_skolimowska
Udostępniający: izabela_skolimowska
Autor dokumentów: