Pomiń nawigację

28 grudnia 2023

Akademia PARP na zakończenie 2023

Udostępnij

Chociaż nieuchronnie zbliżamy się do końca 2023 roku to nie zwalniamy tempa. W bieżącym tygodniu swoją premierę miał ostatni w tym roku, 68 kurs Akademii PARP pt. „Analiza rynku i otoczenia przedsiębiorstwa”. Łącznie w ciągu ostatnich 12 miesięcy ukazało się 10 nowych kursów e-learningowych:

 1. Pozwolenie na budowę krok po kroku – kurs przygotowany we współpracy z Głównym Urzędem Nadzoru Budowlanego,
 2. Content marketing w biznesie,
 3. Compliance w MŚP,
 4. Prosta spółka akcyjna,
 5. ABC zarządzania projektami IT,
 6. Zrównoważony rozwój w MŚP – kurs przygotowany we współpracy z Bankiem Gospodarstwa Krajowego,
 7. MŚP 4.0 – wyzwania transformacji cyfrowej – kurs przygotowany we współpracy z Bankiem Gospodarstwa Krajowego,
 8. Polityka cenowa przedsiębiorstwa,
 9. Gospodarka obiegu zamkniętego w MŚP,
 10. Analiza rynku i otoczenia przedsiębiorstwa.

Na nasze tegoroczne premiery odnotowaliśmy już ponad 7500 zapisów. Ponadto w 2023 r., zaktualizowaliśmy o nowe treści i aktualne zmiany w prawie 8 kolejnych kursów:

 1. Cyberbezpieczeństwo w MŚP,
 2. E-commerce i marketing internetowy w MŚP,
 3. Finanse MŚP dla nie finansistów,
 4. Ochrona własności przemysłowej w MŚP,
 5. Podatkowa Księga Przychodów i Rozchodów,
 6. Ochrona danych osobowych w MŚP (RODO),
 7. Prawo Pracy w MŚP,
 8. Media społecznościowe w biznesie.

Pragnąc dodatkowo wzbogacić naszą ofertę, w tym roku uruchomiliśmy sekcję wideo, w ramach której można jeszcze bardziej zgłębić wiedzę uzyskaną w wyniku ukończenia poszczególnych kursów. Bogata oferta filmów szkoleniowych, podcastów i nagrań z webinariów przygotowanych przez Polską Agencję Rozwoju Przedsiębiorczości znajduje się zarówno na stronie głównej Akademii, jak i w zakładkach poszczególnych kursów, gdzie materiały wideo powiązane zostały z ich tematyką, stanowiąc w ten sposób doskonałe uzupełnienie wiedzy.

Akademia PARP nieustannie cieszy się rosnącym zainteresowaniem (aktualnie mamy ponad 220 tysięcy zarejestrowanych kursantów) z czego jesteśmy bardzo dumni i za co dziękujemy wszystkim naszym kursantom. Pamiętajcie, że możecie budować Akademię razem z nami. Wszyscy zarejestrowani użytkownicy mogą zgłaszać pomysły na nowe kursy, jak również propozycje zmian aktualnych w kokpicie użytkownika (sekcja „Zaproponuj kurs | Co jeszcze możemy dla Ciebie zrobić?).

Z okazji zbliżających się świąt Bożego Narodzenia, życzymy wszystkim kursantom wielu satysfakcjonujących godzin spędzonych na zdobywaniu wiedzy razem z bohaterami naszych kursów! Wesołych Świąt!

Zobacz więcej podobnych artykułów