Pomiń nawigację

15 lutego 2024 r.

Serdecznie zapraszamy na spotkanie online pt. Jak aplikować do Platformy Startowej - Wschodni Akcelerator Biznesu 2

Masz pomysł na innowacyjny produkt bądź usługę? W Platformach startowych otrzymasz ekspercką pomoc i rozwiniesz pomysł w rentowny model biznesowy. Zapraszamy na spotkanie informacyjne (webinarium) organizowane przez Główny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Olsztynie, na którym dowiesz się jak wziąć udział w projekcie Wschodni Akcelerator Biznesu 2. Projekt współfinansowany ze środków Programu Fundusze Europejskie dla Polski Wschodniej 2021 - 2027, Priorytet I Przedsiębiorczość i innowacje, Działanie 1.1 Platformy startowe dla nowych pomysłów, Komponent I - Inkubacja - rozwój nowego pomysłu biznesowego.

W trakcie spotkania omówione zostaną główne cele inkubacji, zasady naborów oraz zaprezentujemy partnerów Platformy.

Agenda spotkania dostępna jest na stronie pod linkiem: https://funduszeeuropejskie.warmia.mazury.pl/artykul/339/jak-aplikowac-do-platformy-startowej-wschodni-akcelerator-biznesu-2

Termin spotkania: 27 lutego 2024 r. w godzinach 10:00 –12:30,

Miejsce spotkania: Spotkanie on-line, platforma Zoom.

Warunkiem uczestnictwa jest wypełnienie i przesłanie interaktywnego formularza zgłoszeniowego do 23.02.2024 r.
Liczba miejsc ograniczona. Potwierdzenie mailowe przesyłane będzie przez organizatora spotkania po zakończeniu rekrutacji.

Jeśli jesteś osobą z niepełnosprawnościami – prosimy, poinformuj nas o swoich potrzebach. Umożliwi to przygotowanie odpowiedniej pomocy oraz sprawną obsługę spotkania.

 

Może Cię zainteresować

Opublikowano: 15.02.2024 15:29
Poprawiono: 15.02.2024 15:08
Modyfikujący: katarzyna_mikstacka
Udostępniający: katarzyna_mikstacka
Autor dokumentów: