Pomiń nawigację

27 lutego 2024 r.

Biuro Regionalne PARP zaprasza przedsiębiorców na spotkanie w Ostrzeszowie w ramach „II Forum Przedsiębiorczości”

07 marca 2024 r. w Restauracji Zacisze przy ul. Kąpielowej 5 w Ostrzeszowie, odbędzie się zorganizowane przez Urząd Miasta i Gminy Ostrzeszów „II Forum Przedsiębiorczości”, którego głównym celem będzie zaprezentowanie lokalnym przedsiębiorcom możliwości wsparcia ich działalności przez rozmaite instytucje i organizacje pozarządowe działające na ich rzecz.

Galopujące koszty prowadzenia działalności, wysokie ceny energii, pozrywane łańcuchy dostaw, dokuczliwie wysoka inflacja - to tylko niektóre z wyzwania, z jakimi obecnie mierzą się przedsiębiorcy. Co przyniesie 2024 rok? Na pewno będzie to rok dużych możliwości dla polskich przedsiębiorstw związanych m.in. z absorbcją funduszy europejskich w ramach nowej perspektywy budżetowej UE, ale też rok znaków zapytania co do światowej koniunktury gospodarczej. Jak zapewnić bezpieczeństwo i stabilizację prowadzonego biznesu? Gdzie szukać najkorzystniejszych rozwiązań, które pomogą w rozwoju firmy? Podczas „II Forum Przedsiębiorczości” prelegenci podejmą próbę odpowiedzi na te i wiele innych nurtujących przedsiębiorców pytań. Adresatami treści i tematów poruszanych na spotkaniu będą przede wszystkim przedsiębiorcy z regionu Ostrzeszowa i okolic.

Biuro Regionalne PARP w Poznaniu będzie obecne na konferencji w Ostrzeszowie,
a przedstawiciel Agencji wygłosi prelekcję na temat form wsparcia oferowanych przez PARP lokalnym przedsiębiorcom.

Agenda spotkania oraz informacje dotyczące zapisów znajdują się na stronie www. przygotowanej przez organizatora (tutaj)

Może Cię zainteresować

Opublikowano: 27.02.2024 16:17
Poprawiono: 27.02.2024 16:37
Modyfikujący: marek_rzewuski
Udostępniający: marek_rzewuski
Autor dokumentów: