Pomiń nawigację

28 lutego 2024 r.

Forum Gospodarcze pt. Polish-Slovenian Digital Forum Planica 2024, 21 marca

Polska Agencja Inwestycji i Handlu wraz z Ministerstwem Spraw Zagranicznych i słoweńskimi partnerami zapraszają do udziału w misji gospodarczej towarzyszącej wizycie Prezydenta RP Andrzeja Dudy w Republice Słowenii w dniach 21-22 marca 2024 r. Zaproszenie jest w szczególności kierowane do polskich przedsiębiorców działających w sektorze technologicznym (IT, ICT, cyberbezpieczeństwo, AI).

21 marca br. w Planicy odbędzie się Forum Gospodarcze pt. Polish-Slovenian Digital Forum Planica 2024. Capturing the power of AI, assuring cybersecurity oraz wydarzenia biznesowe o wspólnych perspektywach gospodarczym Polski i Słowenii, ze szczególnym uwzględnieniem współpracy w obszarach IT/ICT, AI i cyberbezpieczeństwa. W programie misji przewidziane są także spotkania B2B z potencjalnymi partnerami słoweńskimi.

Partner wydarzenia - SPIRIT SLOVENIJA, zaprasza również do udziału w Forum Biznesu Słowenia-Kosowo oraz spotkaniach B2B z firmami ze Słowenii i Kosowa odbywających się 22 marca. Uczestnicy misji będą mogli także uczestniczyć w wydarzeniach sportowych odbywających się w Planicy w dniach 22 i 23 marca.

Więcej informacji oraz formularz zgłoszeniowy znajda Państwo tutaj 

Może Cię zainteresować

Opublikowano: 28.02.2024 14:55
Poprawiono: 28.02.2024 13:58
Modyfikujący: Paweł Sikorski
Udostępniający: Paweł Sikorski
Autor dokumentów: