Udzielamy informacji o programach pomocowych realizowanych przez PARP.
Nabór zakończony
Akademia Menadżera Innowacji
Lista Wnioskodawców zakwalifikowanych do VI edycji Akademii Menadżera Innowacji
Nabór został zakończony
Cel finansowania: Podniesienie kompetencji pracowników w zakresie tworzenia i wdrażania innowacji.
Ogłoszenie konkursu
2 stycznia 2023
Start składania wniosków
2 stycznia 2023
Koniec przyjmowania wniosków
7 lutego 2023
-
Miejsce realizacji projektu
Polska
-
Dla kogo
Przedsiębiorcy
Szczegóły dofinansowania
Akademia Menadżera Innowacji to autorski program Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości, dopasowany do potrzeb przedsiębiorców otwartych na wdrażanie zmian w swoich firmach i zarządzanie innowacjami. Program składa się z równolegle prowadzonych części szkoleniowej i doradczej. Wykładowcami, metodykami, warsztatowcami i doradcami AMI są uznani eksperci, praktycy, liderzy i mentorzy z dziedziny wdrażania i zarządzania innowacjami. VI edycja programu będzie realizowana od marca do września 2023 r.
Co zyskasz Ty i Twoja firma dzięki udziałowi w AMI?
- kompleksowy program wykładów i warsztatów oraz współpracę z wybranym doradcą,
- studia przypadków analizowane na podstawie doświadczeń polskich i zagranicznych firm,
- do 120 godzin doradztwa dla małych, średnich i dużych przedsiębiorstw oraz do wyboru 120 lub 50 godzin doradztwa dla mikroprzedsiębiorstw,
- wzrost kompetencji i kwalifikacji zawodowych w zakresie innowacji,
- badanie innowacyjności Twojej firmy metodą Innovation Health Check (IHC),
- dostęp do interaktywnej Bazy Wiedzy AMI,
- certyfikat Akademii Menadżera Innowacji, poświadczający ukończenie programu,
- przynależność do Klubu Alumnów AMI pozwalająca na utrzymanie i rozwijanie kontaktów ważnych dla rozwoju Twojej firmy.


Kto może otrzymać dofinansowanie?
- Firmy z sektora mikro, małych i średnich przedsiębiorstw oraz duże przedsiębiorstwa.
Dofinansowanie przeznaczone jest na usługi szkoleniowe w formie 2 – dniowych zjazdów oraz na usługi doradcze w formie indywidualnych spotkań z przedstawicielami przedsiębiorstw/uczestnikami AMI. W zajęciach Akademii Menadżera Innowacji może wziąć udział:
- od 2 do 4 uczestników będących pracownikami mikroprzedsiębiorstwa
- od 3 do 4 uczestników będących pracownikami małych, średnich i dużych przedsiębiorstw
Dowiedz się jak wziąć udział w Akademii Menadżera Innowacji
Program AMI jest współfinansowany ze środków europejskich Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój.
Maksymalny możliwy poziom dofinansowania dla mikro, małych i średnich przedsiębiorstw wynosi 80%, natomiast duże przedsiębiorstwa mogą otrzymać maksymalnie 50% dofinansowania. Pozostała kwota kosztu usług (tj. doradczej i szkoleniowej) pokrywana jest w formie wkładu prywatnego, wnoszonego przez przedsiębiorstwo jako opłata.
W części szkoleniowej projektu jest możliwość zamiany wniesionego wkładu prywatnego (opłaty) na wkład prywatny w formie kosztu wynagrodzeń uczestników projektu.
Więcej informacji oraz wszystkie szczegóły dot. udziału w Akademii Menadżera Innowacji otrzymacie Państwo u wykonawców usługi doradczej oraz usługi szkoleniowej, z którymi PARP współpracuje w ramach AMI:
INVESTIN sp. z o.o. |
STARTUP ACADEMY |
VI edycja Akademii Menadżera Innowacji. Ostatnia szansa na udział w programie AMI
"Innowacje stanowią siłę napędową gospodarki i pozwalają firmom odważnie patrzeć w przyszłość. Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości od lat wspiera przedsiębiorców i ich ambicje rozwojowe. Prowadzona przez nas Akademia Menadżera Innowacji, to jedyny na rynku program łączący część szkoleniową i doradczą. Dzięki niemu przedsiębiorcy mogą na bieżąco wdrażać zdobytą wiedzę i obserwować pozytywne efekty wprowadzanych zmian.
Sukcesy odniesione przez firmy, które uczestniczyły w dotychczasowych edycjach programu AMI, pokazały, jak ważne są kompetencje związane z kształtowaniem kultury innowacji oraz zarządzaniem całym cyklem innowacyjnym w firmie. Uczestnicy AMI doceniają nie tylko formę i jakość przekazywanej wiedzy, ale i dostosowanie programu do indywidualnych potrzeb każdej firmy. Efektem Akademii są konkretne projekty wdrożeniowe, zwiększające konkurencyjność firm wszystkich branż (lub bez względu na branżę w której działają) i umożliwiające ich dalszy rozwój.
Zapraszam do udziału w naszym unikatowym programie Akademia Menadżera Innowacji!"
Dariusz Budrowski, Prezes PARP


O Akademii Menadżera Innowacji
Celem Akademii Menadżera Innowacji (AMI) jest wyposażenie menadżerów i pracowników kluczowych dla procesu zarządzania innowacjami w przedsiębiorstwie w kompetencje niezbędne do zarządzania procesem zmian. Dzięki nim możliwe jest wdrażanie innowacji oraz wzmocnienie umiejętności zarządzania procesem innowacyjnym przez menadżerów polskich firm.
Do tworzenia i rozwoju innowacji niezbędne są przełomowe pomysły wynalazki, fundusze, zespół inżynierów. Do wprawienia procesów innowacyjnych w ruch, nadania im właściwego tempa i kierunku, konieczny jest jednak dobry menadżer. To on pełni kluczową rolę w podnoszeniu innowacyjności firm.
Realizacja szkoleń i doradztwa AMI pozwala na podniesienie kompetencji i wykształcenie menadżerów innowacji nowej generacji.
Istnieje silna zależność pomiędzy dobrze zarządzanym procesem innowacyjnym a rynkowym sukcesem firmy. Poprawa umiejętności zarządzania innowacjami dzięki udziałowi w AMI przyczyni się do rozwoju innowacyjnych firm w Polsce.
Całkowita kwota środków na dofinansowanie projektów
Ile możesz otrzymać?
Dofinansowanie wynosi do 80% wartości usług szkoleniowych i doradczych dla MŚP oraz do 50% dla dużych firm, co oznacza, że maksymalna wysokość wkładu prywatnego w postaci opłaty przedsiębiorstwa może wynieść:
- ok. 9 900 zł* netto dla mikroprzedsiębiorcy zgłaszającego 2 uczestników i korzystającego z 50 godz. doradztwa, przy dofinansowaniu ze środków europejskich na poziomie 80%
- ok. 12 400 zł* netto dla mikroprzedsiębiorcy zgłaszającego 3 uczestników i korzystającego z 50 godz. doradztwa, przy dofinansowaniu ze środków europejskich na poziomie 80%
- ok. 14 900 zł* netto dla mikroprzedsiębiorcy zgłaszającego 4 uczestników i korzystającego z 50 godz. doradztwa, przy dofinansowaniu ze środków europejskich na poziomie 80%
- ok. 15 000 zł* netto dla mikroprzedsiębiorcy zgłaszającego 2 uczestników i korzystającego ze 120 godz. doradztwa, przy dofinansowaniu ze środków europejskich na poziomie 80%
- ok. 17 500 zł* netto dla mikro, małych i średnich przedsiębiorców zgłaszających 3 uczestników i korzystających ze 120 godz. doradztwa, przy dofinansowaniu ze środków europejskich na poziomie 80%
- ok. 20 000 zł* netto dla mikro, małych i średnich przedsiębiorców zgłaszających 4 uczestników i korzystających ze 120 godz. doradztwa, przy dofinansowaniu ze środków europejskich na poziomie 80%
- ok. 43 600 zł* netto dla dużych przedsiębiorców zgłaszających 3 uczestników i korzystających ze 120 godz. doradztwa, przy dofinansowaniu ze środków europejskich na poziomie 50%
- ok. 49 900 zł* netto dla dużych przedsiębiorców zgłaszających 4 uczestników i korzystających ze 120 godz. doradztwa, przy dofinansowaniu ze środków europejskich na poziomie 50%
Dodatkowo przedsiębiorstwo zobowiązane jest do pokrycia kosztu VAT w wysokości:
- ok. 5 500 zł* dla mikroprzedsiębiorcy korzystającego z 50 godz. doradztwa
- ok. 11 400 zł* dla mikro, małych, średnich i dużych przedsiębiorstw korzystających ze 120 godz. doradztwa
*Ostateczna kwota uzależniona jest od liczby uczestników, którzy zostaną zakwalifikowani do Akademii Menadżera Innowacji i może ulec zmniejszeniu.
UWAGA: Wkład prywatny w postaci opłaty może ulec zmniejszeniu w przypadku rozliczenia przez przedsiębiorstwo wkładu w postaci wynagrodzeń uczestników AMI w ramach części szkoleniowej projektu.
Całkowita kwota środków na dofinansowanie szkoleń i doradztwa:
Wartość projektu w okresie realizacji 2018-2023 wynosi (6 edycji AMI) - 17 472 142,40 zł
Zaufali nam:







Dołącz do Akademii Menadżera Innowacji
Nie masz pewności, czy to odpowiedni program finansowania dla twojej firmy?
Napisz lub zadzwoń na infolinie 22 574 07 07 oraz 0 801 332 202
Dokumenty
- Instrukcja wypełniania wniosku rekrutacyjnego
- Opis programu AMI
-
Regulamin rekrutacji przedsiębiorców oraz uczestników AMI_VI edycja
Obowiązujący od 9.02.2023 r. -
Wzór wniosku rekrutacyjnego
Załącznik nr 1 -
Kryteria oceny wniosków rekrutacyjnych
Załącznik nr 2 -
Wzór umowy o udzielenie wsparcia AMI
Załącznik nr 3 -
Minimalny zakres warunków umowy na świadczenie usług doradczych
Załącznik nr 6 -
Minimalny zakres warunków umowy na świadczenie usług szkoleniowych
Załącznik nr 7 - Pobierz wszystko
-
Regulamin rekrutacji przedsiębiorców oraz uczestników AMI_VI edycja
Obowiązujący do 26 stycznia 2023 -
Regulamin rekrutacji przedsiębiorców oraz uczestników AMI_VI edycja
Obowiązujący do 1 lutego 2023 -
Regulamin rekrutacji przedsiębiorców oraz uczestników AMI_VI edycja
Obowiązujący do 9 lutego 2023 - Pobierz wszystko
FAQ
VI edycja AMI będzie realizowana przez ok. 7 miesięcy, od marca do września przyszłego roku. PARP zastrzega sobie prawo modyfikacji harmonogramu VI edycji.
Przystępując do AMI można skorzystać z dofinansowania w ramach pomocy de minimis albo pomocy publicznej. Wartość dofinansowania zależna jest od dotychczas wykorzystanej pomocy oraz wielkości przedsiębiorstwa. W ramach pomocy de minimis mikro, mali i średni przedsiębiorcy mogą liczyć na dofinansowanie wynoszące 80% wartości udziału, natomiast duzi – 50% wartości udziału w AMI. W razie przekroczenia limitów pomocy de minimis i braku kwalifikowania się przez przedsiębiorstwo do tego rodzaju pomocy, przedsiębiorcy mogą skorzystać z pomocy publicznej. W ramach pomocy publicznej, mikro, mali i średni przedsiębiorcy mogą otrzymać 70% dofinansowania do części szkoleniowej projektu i 50% dofinansowania do części doradczej. Duże przedsiębiorstwa, które będą korzystać z pomocy publicznej, otrzymają 50% dofinansowania wyłącznie do części szkoleniowej projektu, natomiast koszt usługi doradczej będą musiały pokryć w całości ze środków własnych.
Przedsiębiorcy mogą skorzystać z możliwości wniesienia wkładu prywatnego w postaci kosztów wynagrodzeń wyłącznie do części szkoleniowej AMI. Nie ma możliwości wniesienia wkładu prywatnego w postaci kosztów wynagrodzeń uczestników szkolenia do części doradczej projektu.
Przedsiębiorca, który zamierza skorzystać z możliwości wniesienia wkładu prywatnego w postaci kosztów wynagrodzeń uczestników szkolenia w pierwszej kolejności powinien na etapie podpisywania umowy z PARP złożyć deklarację w tym zakresie stanowiącą Załącznik nr 7 do umowy o udzielenie wsparcia. Następnie na początku edycji każde przedsiębiorstwo wpłaca wymagany wkład pieniężny w postaci opłaty, natomiast zamiana wkładu pieniężnego na wkład w postaci kosztów wynagrodzeń uczestników AMI następuje po zakończeniu i rozliczeniu edycji. Po zakończeniu edycji, Odbiorca wsparcia przedstawia PARP rozliczenie kosztów wynagrodzeń uczestników AMI, zgodnie ze wzorem stanowiącym zał. nr 8 do umowy o udzielenie wsparcia. Wraz z załącznikiem nr 8 należy złożyć załącznik nr 9 „Oświadczenie dotyczące braku występowania podwójnego finansowania w związku z wniesieniem wkładu w postaci kosztów wynagrodzeń uczestników szkolenia”. W zależności od kwoty wniesionego wkładu w formie wynagrodzeń, przedsiębiorstwo otrzymuje zwrot odpowiedniej części wpłaconego na początku edycji wkładu pieniężnego do części szkoleniowej. Dzięki temu, koszt pracy uczestnika staje się wkładem niepieniężnym w projekcie, a przedsiębiorca finalnie opłaca niższą kwotę wkładu prywatnego do części szkoleniowej.
Kwota wniesionego wkładu w postaci kosztów wynagrodzeń jest uzależniona od obecności danego uczestnika na zjazdach AMI, a także od poziomu jego wynagrodzenia brutto brutto oraz wymiaru etatu, na jaki dany uczestnik jest zatrudniony.
Kadrę dydaktyczną AMI stanowią eksperci z zakresu wdrażania i zarządzania innowacjami – są to zarówno praktycy, którzy sami mieli okazję z sukcesem wdrożyć innowacje w swoich firmach, jak również teoretycy akademiccy, którzy dysponują ogromną wiedzą z zakresu innowacji.
Program AMI jest skierowany do wszystkich firm – zaczynając od mikroprzedsiębiorców, którzy mogą oddelegować od 2 do 4 uczestników, przez sektor małych, średnich i dużych przedsiębiorców, który mogą oddelegować od 3 do 4 pracowników. Uczestnikami mogą być właściciele firm oraz ich pracownicy, którzy mają realny wpływ na podejmowanie decyzji i zarządzanie innowacjami w przedsiębiorstwie. Wyjątek stanowią duże przedsiębiorstwa, które do projektu nie mogą delegować właścicieli lub osób, które pełnią w przedsiębiorstwie funkcję członka zarządu, w tym prezesa zarządu lub dyrektora generalnego
Niezbędne jest, aby każdy uczestnik wziął udział w co najmniej 70% dni szkoleniowych w ramach zjazdów AMI oraz by przedsiębiorstwo wykorzystało co najmniej 60% godzin doradczych. Pracownicy oddelegowani do AMI tworzą tzw. Zespół ds. wdrożenia zmian, którego celem jest wypracowanie gotowego scenariusza, mapy czy drogowskazu – w jaki sposób, krok po kroku, powinny być wdrożone innowacje w ich firmie. Jest to tzw. Plan Wdrożenia Zmiany w Przedsiębiorstwie. Oddelegowany zespół następnie zaprezentuje wypracowany plan przed specjalnie powołaną komisją, w skład której wchodzą praktycy i eksperci specjalizujący się we wdrażaniu innowacji. Opracowanie i prezentacja Planu Wdrożenia Zmiany również stanowi niezbędny wymóg w celu otrzymania certyfikatu, którego przyznanie jest ukoronowaniem udziału w AMI. Certyfikat AMI cieszy się uznaniem w kraju i za granicą, a wiemy to od tych którzy uczestniczyli w poprzednich edycji AMI.
Zespół AMI poprosi m. in. o dokumenty niezbędne do zbadania statusu MŚP, tj. oświadczenie o wielkości przedsiębiorstwa (tj. o statusie MŚP) oraz sprawozdania finansowe za 3 ostatnie lata – w przypadku spółek prawa handlowego, lub oświadczenia za ten sam okres dot. obrotów, sumy bilansowej oraz wielkości zatrudnienia – w przypadku pozostałych przedsiębiorstw. Pełny katalog dokumentów, które przedsiębiorca będzie musiał dostarczyć przed podpisaniem umowy znajduje się w Regulaminie rekrutacji
Biorąc udział w AMI, można skorzystać z dofinansowania w ramach pomocy de minimis albo pomocy publicznej. Wartość dofinansowania zależna jest od dotychczas wykorzystanej pomocy oraz wielkości przedsiębiorstwa. W ramach pomocy de minimis mikro, mali i średni przedsiębiorcy mogą liczyć na dofinansowanie wynoszące 80% wartości udziału, natomiast duzi – 50% wartości udziału w AMI. W razie przekroczenia limitów pomocy de minimis i braku kwalifikowania się przez przedsiębiorstwo do tego rodzaju pomocy, przedsiębiorcy mogą skorzystać z pomocy publicznej. W ramach pomocy publicznej, mikro, mali i średni przedsiębiorcy mogą otrzymać 70% dofinansowania do części szkoleniowej projektu i 50% dofinansowania do części doradczej. Duże przedsiębiorstwa, które będą korzystać z pomocy publicznej, otrzymają 50% dofinansowania wyłącznie do części szkoleniowej projektu, natomiast koszt usługi doradczej będą musiały pokryć w całości ze środków własnych.
W przypadku gdy pomoc na szkolenia adresowana jest do osób prowadzących jednoosobową działalność gospodarczą (tj. właścicieli lub współwłaścicieli przedsiębiorstwa pełniących funkcje kierownicze) wkład prywatny może być wniesiony w formie kosztów wynagrodzenia uczestnika szkolenia jedynie wówczas, gdy istnieje możliwość rzetelnego udokumentowania prawidłowej kwoty wkładu. W takim przypadku podstawą do udokumentowania wynagrodzenia są informacje zawarte w formularzu ZUS DRA (podstawa wymiaru składki na ubezpieczenie zdrowotne). Należy pamiętać, że wkład prywatny w postaci kosztów wynagrodzeń może być wniesiony jedynie w odniesieniu do części szkoleniowej.
Nie. Udział w AMI nie obliguje do posiadania szczególnych kompetencji z zakresu zarządzania, czy innowacji. Program ma charakter kompleksowy, w jego trakcie otrzymujemy pełną wiedzę dot. innowacji. Aby wziąć udział w AMI wystarczy być otwartym na nowe pomysły.
Doradcy AMI
Polecane poradniki, raporty i katalogi

Raport
Monitoring aktywności badawczo-rozwojowej i innowacyjnej w ramach Krajowej Inteligentnej Specjalizacji. Raport miesięczny nr 13. Kwiecień 2023

Raport
Rynek pracy, edukacja, kompetencje. Aktualne trendy i wyniki badań (kwiecień 2023)

Katalog
Katalog Laureatów XXV Konkursu Polski Produkt Przyszłości
Inne dofinansowania, które mogą Cię zainteresować
Wyniki i archiwum
Lista projektów
Lista Wnioskodawców zakwalifikowanych do VI edycji
Dokumentacja
Starsze wersje dokumentów
-
Wzór umowy o udzielenie wsparcia - obowiązujący do 26.09.2022
Załącznik nr 3 - Opis programu - obowiązujący do 13.10.2022
- Regulamin rekrutacji przedsiębiorców i uczestników AMI - V edycja - obowiązujący do 13.10.2022
-
Wzór umowy o udzielenie wsparcia - obowiązujący do 13.10.2022
Załącznik 3 -
Minimalny zakres warunków umowy na świadczenie usług doradczych - obowiązujący do 13.10.2022
Załącznik 6 -
Minimalny zakres warunków umowy na świadczenie usług szkoleniowych - obowiązujący do 13.10.2022
Załącznik 7
Dokumenty - V edycja AMI
- Regulamin rekrutacji przedsiębiorców i uczestników AMI - V edycja - obowiązujący od 13.10.2022
- Opis programu AMI - obowiązujący od 13.10.2022
- Instrukcja wypełniania wniosku rekrutacyjnego
-
Wzór wniosku rekrutacyjnego
Załącznik 1 -
Kryteria oceny wniosków rekrutacyjnych
Załącznik 2 -
Wzór umowy o udzielenie wsparcia - obowiązujący od 13.10.2022
Załącznik 3 -
Minimalny zakres warunków umowy na świadczenie usług doradczych - obowiązujący od 13.10.2022
Załącznik 6 -
Minimalny zakres warunków umowy na świadczenie usług szkoleniowych - obowiązujący od 13.10.2022
Załącznik 7
Lista projektów
Lista Wnioskodawców zakwalifikowanych do V edycji
Dokumentacja
Dokumenty
- Regulamin rekrutacji przedsiębiorców oraz uczestników AMI IV edycja
- Załącznik nr 1 – Wzór wniosku rekrutacyjnego
- Załącznik nr 2 – Kryteria oceny wniosków rekrutacyjnych
- Załącznik nr 3 – Wzór umowy o udzielenie wsparcia AMI
- Załącznik nr 6 – Minimalny zakres warunków umowy na świadczenie usług doradczych
- Załącznik nr 7 – Minimalny zakres warunków umowy na świadczenie usług szkoleniowych
- Instrukcja wypełniania wniosku rekrutacyjnego
- Opis programu AMI
-
Szczegółowy harmonogram części szkoleniowej AMI
Załącznik nr 4 do umowy o udzielenie wsparcia -
Wzór oświadczenia uczestnika AMI dotyczący obowiązku informacyjnego realizowanego w związku z art. 13 i 14 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679
Załącznik nr 2 do umowy o udzielenie wsparcia
Starsze wersje dokumentów
Lista projektów
Lista Wnioskodawców zakwalifikowanych do IV edycji
Dokumentacja
Dokumenty
- Regulamin AMI - III edycja
- Instrukcja wypełniania wniosku rekrutacyjnego AMI
-
Wzór wniosku rekrutacyjnego przedsiębiorców oraz uczestników AMI
Załącznik 1 -
Kryteria oceny wniosków rekrutacyjnych
Załącznik 2 -
Wzór umowy o udzielenie wsparcia Akademia Menadżera Innowacji (AMI) III edycja - obowiązuje od 11.06.2021 r.
Załącznik 3
Dodatkowe dokumenty
Starsze wersje dokumentów
Dokumenty
Listy wniosków - III edycja
Listy
Dokumentacja
Wniosek rekrutacyjny
-
Wniosek rekrutacyjny
Załącznik 1 do Regulaminu - Instrukcja wypełniania wniosku rekrutacyjnego AMI
-
Kryteria oceny wniosków
Załącznik 2 do Regulaminu
Start w konkursie
- Zakres merytoryczny AMI
- Prezentacja AMI
- Regulamin rekrutacji przedsiębiorców oraz uczestników AMI II edycja - obowiązujący od 20.02.2020
-
Szczegółowy harmonogram II edycji AMI
Załącznik 4 do umowy
Umowa o udzielenie wsparcia
-
Umowa o udzielenie wsparcia AMI
Załącznik 3 do Regulaminu
Załączniki do umowy
-
Oświadczenie uczestnika AMI - obowiązek informacyjny
Załącznik 2 do Umowy -
Lista uczestników AMI
Załącznik 3 do Umowy -
Zobowiązanie PARP - usługa szkoleniowa
Załącznik 5 do Umowy -
Zobowiązanie PARP - usługa doradcza
Załącznik 6 do Umowy -
Oświadczenie dotyczące aktualności danych i oświadczeń
Załącznik 4 do Regulaminu -
Oświadczenie dotyczące aktualnego statusu MMŚP
Załącznik 5 do Regulaminu
FAQ
-
FAQ
Obowiązujący do I edycji konkursu 2019 r.
Starsze wersje dokumentów
Lista projektów
Listy wniosków - II edycja
Listy
Dokumentacja
Start w konkursie
Poznaj cel i zakres konkursu oraz zasady wyboru i oceny projektów
- Zakres Merytoryczny AMI
- Prezentacja AMI I edycja
- Regulamin rekrutacji przedsiębiorców oraz uczestników AMI
-
Harmonogram I edycji AMI
Załącznik nr 6 do Umowy
Wniosek rekrutacyjny
Dokumenty
-
Wniosek rekrutacyjny
załącznik nr 1 do Regulaminu - Instrukcja wypełniania wniosku rekrutacyjnego AMI
-
Kryteria oceny wniosków
Załącznik nr 2 do Regulaminu
Umowa o udzielenie wsparcia
Załącznik
-
Umowa o udzielenie wsparcia AMI
Załącznik nr 3 do Regulaminu
Załączniki do umowy
Załączniki
-
Obowiązek informacyjny dla kadry średniego szczebla
Załącznik nr 3 do Umowy -
Obowiązek informacyjny dla kadry zarządzającej
Załącznik nr 4 do Umowy -
Lista uczestników AMI
Załącznik nr 5 do Umowy -
Zobowiązanie PARP usługa szkoleniowa
Załącznik nr 7 do Umowy -
Zobowiązanie PARP usługa doradcza
Załącznik nr 8 do Umowy -
Oświadczenie dotyczące aktualności danych i oświadczeń
Załącznik nr 4 do Regulaminu -
Oświadczenie dotyczące aktualnego statusu MMSP
Załącznik numer 5 do Regulaminu
Starsze wersje dokumentów
Starsze wersje dokumentów
Lista projektów
Listy wniosków - I edycja
Listy