28.10.2019

Dzień Polskiego Przemysłu Obronnego z Obszaru IT

Warszawa

Konferencja

Działalność zagranicznaNowe produkty i inwestycjeWspółpraca i partnerzy

O wydarzeniu

Konferencja Konferencja

Zapraszamy na drugą edycję konferencji „Dzień polskiego przemysłu obronnego z obszaru IT” („Polish Defence IT Industry Day”), która odbędzie się 28 października 2019 r. w Klubie Dowództwa Garnizonu Warszawa przy Al. Niepodległości 141A w Warszawie, w godz. 8.00-15.30.

Program w języku polskim

Program w języku angielskim

Konferencja będzie stanowiła niepowtarzalną okazję do spotkania z Dyrektorem Generalnym Agencji NATO ds. Łączności i Informatyki (NCIA – NATO Communications & Information Agency) oraz ekspertami z działu zakupów NCIA (Acquisition), którzy omówią zasady funkcjonowania Agencji, a także procedury dotyczące udziału przedsiębiorców w procesie udzielania zamówień publicznych przez NATO. W spotkaniu uczestniczyć będą Sekretarz Stanu w Ministerstwie Obrony Narodowej p. Tomasz Zdzikot, Dyrektor Generalny NCIA p. Kevin J. Scheid oraz przedstawiciele Ministerstwa Przedsiębiorczości i Technologii, Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości i Ministerstwa Obrony Narodowej.

Udział w konferencji jest bezpłatny.

Liczba miejsc ograniczona. O udziale decyduje kolejność zgłoszeń.

Konferencja będzie prowadzona w języku angielskim, przy czym organizatorzy zapewniają tłumaczenie symultaniczne.

Organizatorami spotkania są Narodowe Centrum Bezpieczeństwa Cyberprzestrzeni wraz z Ministerstwem Przedsiębiorczości i Technologii,  Departamentem Polityki Zbrojeniowej Ministerstwa Obrony Narodowej oraz Polską Agencją Rozwoju Przedsiębiorczości.

WAŻNE INFORMACJE:

  • Z uwagi na wojskowy charakter Klubu Dowództwa Garnizonu Warszawa oraz obowiązujące w nim przepisy dotyczące wstępu cudzoziemców informujemy, że w przypadku zgłoszenia do udziału w konferencji osoby nieposiadającej polskiego obywatelstwa należy przesłać do organizatorów na adres: mzp@parp.gov.pl, najpóźniej 14 dni przed konferencją, następujące dane osobowe: imię i nazwisko, kraj pochodzenia, data i miejsce urodzenia, numer ID/paszportu i nazwa instytucji wydającej.
  • Ze względu na ograniczone możliwości parkowania w pobliżu Klubu Dowództwa Garnizonu Warszawa, zalecamy dojazd na miejsce konferencji transportem publicznym.

 

W przypadku pytań prosimy o kontakt:

mzp@parp.gov.pl

mzp@mpit.gov.pl

Termin
28.10.2019
Miejsce
Klub Dowództwa Garnizonu Warszawa, Al. Niepodległości 141A Zobacz mapę

Udostępnij

Lokalizacja

Brak możliwości zapisu.