Pomiń nawigację

Spotkanie informacyjne "Innowacje w obszarze wód morskich lub śródlądowych – warunki konkursu"

14
lutego

O wydarzeniu

Spotkanie informacyjne ma na celu przybliżenie warunków udziału w konkursie "Innowacje w obszarze wód morskich lub śródlądowych" w ramach Funduszy Norweskich. 

Celem Schematu jest zwiększenie konkurencyjności przedsiębiorców prowadzących działalność w obszarze wód śródlądowych, morskich lub ich bezpośredniego otoczenia poprzez działania prowadzące do wdrożenia w przedsiębiorstwie innowacyjnych procesów, produktów, usług lub rozwiązań, które rozwiną działalność gospodarczą przedsiębiorcy, w tym wzrost przychodów, zysku lub zatrudnienia. Projekty w ramach tego schematu mogą jednocześnie przyczyniać się do ograniczenia zanieczyszczenia wód i ich otoczenia.

Spotkanie skierowane do przedstawicieli mikro-, małych lub średnich firmy, które zamknęły jeden rok obrotowy trwający przynajmniej 12 miesięcy, a także przynajmniej w jednym zamkniętym roku obrotowym w okresie 3 lat poprzedzających rok, w którym złożyły wniosek o udzielenie wsparcia osiągnęły przychody ze sprzedaży nie niższe niż równowartość 20 tysięcy euro.

Link do spotkania

Termin

14.02.2022 11:00 - 14:00

Miejsce

Online Zobacz mapę

Rodzaj wydarzenia

Spotkanie

Tematyka

Współpraca i partnerzy

Udostępnij

Program

Program

14.02.2022

11:00 - 12:30

Innowacje w obszarze wód morskich lub śródlądowych – warunki konkursu

12:30 - 12:45

przerwa

12:45 - 13:30

Innowacje w obszarze wód morskich i śródlądowych – warunki konkursu cd

13:30 - 14:00

pytania i odpowiedzi

Brak możliwości zapisu.