Pomiń nawigację
  • Online
  • Szkolenia i doradztwo
  • Dokapitalizowanie
23 października
zakończone

Webinarium

Automatyzacja i robotyzacja w MŚP – zasady naboru i oceny wniosków

Opis

Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości zaprasza potencjalnych wnioskodawców (przedsiębiorstwa MŚP) do udziału w webinarium przybliżającym zasady naboru i oceny wniosków o dofinansowanie, składanych w ramach programu Fundusze Europejskie dla Polski Wschodniej – Automatyzacja i robotyzacja w MŚP.

Nabór i webinar skierowane są do mikro, małych i średnich przedsiębiorstw prowadzących działalność gospodarczą w Polsce Wschodniej, obejmującej województwa: lubelskie, podkarpackie, podlaskie, świętokrzyskie, warmińsko-mazurskie oraz mazowieckie z wyłączeniem regionu warszawskiego stołecznego.

Działanie „Automatyzacja i robotyzacja” ma na celu zapewnienie kompleksowego wsparcia dla MŚP w procesie transformacji w kierunku Przemysłu 4.0. Na przedsiębiorców czeka 100 mln zł.

Czym jest Przemysł 4.0?
Jest to koncepcja nowoczesnego podejścia do produkcji, oparta na wykorzystaniu zaawansowanych technologii cyfrowych i automatyzacji. Obejmuje zastosowanie inteligentnych systemów, analizy danych oraz robotyki w celu stworzenia inteligentnych fabryk i optymalizacji procesów produkcyjnych. Przemysł 4.0 dąży do zwiększenia efektywności, elastyczności i konkurencyjności przedsiębiorstw, umożliwiając im dostosowanie się do szybko zmieniających się warunków rynkowych i wymagań klientów.

Bądź z nami podczas spotkania, zapisz się już dziś i sprawdź jakie są zasady naboru i kryteria oceny wniosków, aby zwiększyć swoją szansę na dofinansowanie.

Zapraszamy!

Ciąg Logotypów: Fundusze Europejskie dla Polski Wschodniej, Rzeczpospolita Polska, Dofinansowane przez Unię Europejską, PARP Grupa PFR.

Program

23 października 2023

10:00 - 10:10

Rozpoczęcie spotkania

  • Daniel Węgrzynek - Zastępca Dyrektora, Departament Usług Proinnowacyjnych, PARP

10:10 - 12:00

Automatyzacja i robotyzacja MŚP- merytoryczne aspekty przygotowania projektów.

Zasady naboru i oceny wniosków.

  • Michał Wiśniewski – Ekspert, Departament Usług Proinnowacyjnych, PARP