18 - 18.03.2019

Misja gospodarcza importerów win na targi PROWEIN w Dusseldorfie

Działalność zagranicznaWspółpraca i partnerzy

O wydarzeniu

Targi, misje i spotkania biznesowe Targi, misje i spotkania biznesowe

Zapraszamy do udziału w misji gospodarczej, która odbędzie się 18 marca 2019 r., podczas międzynarodowych targów Win i Alkoholi PROWEIN, odbywających się w dniach 17-19 marca 2019 r., w Dusseldorfie.

Misja gospodarcza organizowana jest przez niemiecki ośrodek Enterprise Europe Network z Mulheim. Do udziału w misji zapraszamy importerów win zainteresowanych współpracą z producentami alkoholi z Grecji i Włoch.

Termin przyjmowania zgłoszeń upływa 4 marca 2019 r.

Udział w misji gospodarczej jest nieodpłatny. Każdy uczestnik pokrywa we własnym zakresie koszty związane z logistyką.

Targi PROWEIN, w których swój udział zapowiedziało blisko 7 000 wystawców i 60 000 odwiedzających, są adresowane są m.in. do:

  • producentów win z Europy, Afryki, Ameryki Północnej, Ameryki Środkowej, Ameryki Południowej, Oceanii, Azji,
  • producentów innych alkoholi: araku, koniaku, ginu, Ouzo, brandy, rumu, tequili, innych czystych alkoholi, likierów, nalewek, wódki, alkoholi ekologicznych,
  • producentów akcesoriów do win i alkoholi: kieliszki, karafki, opakowania ozdobne, lodówki na wino, otwieracze, ozdobne korki do butelek, termometry do wina, ozdobne butelki.

 

Przedsiębiorców zainteresowanych udziałem w misji prosimy o kontakt z Panią Agnieszką Promianowską, e-mail: agnieszka_promianowska@parp.gov.pl, tel.: +22 432 83 74

Termin
18.03.2019
Miejsce
Dusseldorf, Niemcy Zobacz mapę

Udostępnij

Lokalizacja

Brak możliwości zapisu.