Pomiń nawigację
Polskie stoisko na Collision 2024 w Toronto

Polskie stoisko na Collision 2024 w Toronto

W ramach realizacji Programu Promocji Sektora IT/ICT Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości zorganizuje stoisko narodowe podczas Collision – wiodącej imprezy startupowej w rejonie Ameryki Płn. Collision 2024 odbędzie się w dniach 17-20 czerwca 2024 r. w Toronto (Kanada).

Zeszłoroczna edycja tego wydarzenia zgromadziła ponad 36 000 uczestników z prawie 120 krajów. Jest to impreza adresowana m. in. do młodych innowacyjnych firm, dając im okazję do nawiązania nowych kontaktów z potencjalnymi partnerami, wymiany doświadczeń z innymi startupami czy udziału w bogatym programie wydarzeń towarzyszących.

Firmom zainteresowanym promocją swojej oferty na polskim stoisku narodowym podczas Collision 2024 umożliwimy:

  • skorzystanie ze stoiska w celu organizacji spotkań,
  • prezentację materiałów informacyjno-promocyjnych (ulotki, foldery itp.),
  • wyświetlanie filmów promocyjnych.

Korzystanie ze stoiska organizowanego przez PARP jest bezpłatne, ale uczestnicy we własnym zakresie pokrywają koszty związane z podróżą i zakwaterowaniem. Ze stoiska mogą korzystać zarówno firmy, których przedstawiciele będą na miejscu jako zwiedzający, jak i te, które planują własne stoiska.

Indywidualnych wystawców z Polski zachęcamy do umieszczenia swoich stoisk w pobliżu stoiska narodowego organizowanego przez PARP.

Wszystkich zainteresowanych skorzystaniem ze stoiska prosimy o wypełnienie poniższego formularza w terminie do 17 maja 2024 r.

Więcej informacji nt. stoiska narodowego na Collision 2024 oraz Programu Promocji Sektora IT/ICT uzyskacie pisząc na adres it_brand@parp.gov.pl.

Chcecie się dowiedzieć, jak odpowiednio przygotować się do udziału w targach? Być może macie już doświadczenie na tym polu, ale Wasz udział w tych wydarzeniach mógłby być jeszcze efektywniejszy? Zachęcamy do wysłuchania rozmowy z ekspertem, przygotowanej przez Polską Agencję Rozwoju Przedsiębiorczości właśnie dla Was! Nagranie z rozmowy dostępne jest w serwisie YouTube.

Serdecznie zapraszamy!

 

Stoisko narodowe na Collision 2024 zostanie zorganizowane w ramach Programu Promocji Sektora IT/ICT, realizowanego przez Polską Agencję Rozwoju Przedsiębiorczości w ramach projektu niekonkurencyjnego pn. „Umiędzynarodowienie MŚP – BRAND HUB” działanie 2.26 Programu „Fundusze Europejskie dla Nowoczesnej Gospodarki 2021-2027” (FENG).

 

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY

Dane kontaktowe

Wypełniając niniejszy formularz:

Administratorem Państwa danych osobowych jest Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości (PARP) z siedzibą przy ul. Pańskiej 81/83, 00-834 Warszawa.

Państwa dane osobowe będą przetwarzane w celu umożliwienia Państwu wykonywania działań związanych z uczestnictwem w projekcie niekonkurencyjnym pn. „Umiędzynarodowienie MŚP – BRAND HUB” działanie 2.26 w ramach Programu „Fundusze Europejskie dla Nowoczesnej Gospodarki 2021-2027” (FENG).

Przetwarzanie danych jest niezbędne dla wykonania przez administratora zadań realizowanych w interesie publicznym lub sprawowania władzy publicznej powierzonej administratorowi (art. 6 ust. 1 lit. e RODO) - ustawa z dnia 9 listopada 2000 r. o utworzeniu Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości. Pozostałe informacje, dotyczące m. in. praw przysługujących w związku z przetwarzaniem Państwa danych oraz kontaktu do inspektora ochrony danych (IOD), są dostępne w Regulaminie Ochrony Danych Osobowych.

Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości zastrzega sobie prawo do ostatecznej akceptacji zgłoszeń.

Korzystanie ze stoiska organizowanego przez PARP jest bezpłatne, ale uczestnicy we własnym zakresie pokrywają koszty związane z podróżą i zakwaterowaniem.

logotypy Fundusze Europejskie Polska Unia Eurpejska Poland Business Forward