Pomiń nawigację

UK-Polish TechChallenge

O PROGRAMIE

O PROGRAMIE

UK-Polish TechChallenge to pilotażowy program dla sektorów cleantech i fintech, dzięki któremu młode małe i średnie przedsiębiorstwa z Polski mogą zaprezentować swoje rozwiązania brytyjskim korporacjom, a brytyjskie MŚP – polskim dużym firmom.

Okazją do tego są wydarzenia kooperacyjne, tzw. business mixery, które, w związku z pandemią COVID-19, organizowane są w formule online. Pierwszy business mixer, adresowany do polskich korporacji i brytyjskich małych i średnich firm, odbył się 3 grudnia 2020 r. Tutaj zapoznasz się z podsumowaniem tego wydarzenia.

Kolejny business mixer, skierowany do brytyjskich dużych firm i polskich MŚP, zostanie zorganizowany 23 marca 2021 r. Tutaj znajdziesz więcej informacji i link do rejestracji.

UK-Polish TechChallenge realizowany jest przez Ministerstwo Rozwoju, Pracy i Technologii, Ambasadę Zjednoczonego Królestwa Wielkiej Brytanii i Irlandii Północnej oraz Polską Agencję Rozwoju Przedsiębiorczości.

DLA MŚP

Polskie młode małe i średnie przedsiębiorstwa działające w obszarze zielonych technologii (cleantech), mogą zgłosić się do udziału w programie, by nawiązać współpracę z brytyjskimi korporacjami poszukującymi konkretnych rozwiązań.

Już teraz możecie zapoznać się z listą wyzwań zgłoszonych przez brytyjskie korporacje i zgłosić się do udziału w business mixerze dla branży cleantech. W razie pytań zapraszamy do kontaktu: agnieszka_promianowska@parp.gov.plmagdalena_zwolinska@parp.gov.pl.

.

.

DLA MŚP

DLA KORPORACJI

DLA KORPORACJI

Do udziału w programie zaprosiliśmy polskie korporacje poszukujące technologii z obszaru fintech i cleantech do zastosowania w swojej działalności lub komercjalizacji. 3 grudnia 2020 r. firmy te miały okazję spotkać się z potencjalnymi partnerami z Wielkiej Brytanii przy okazji pierwszego business mixera zorganizowanego online w ramach projektu UK-Polish TechChallenge. Kliknij, aby przeczytać podsumowanie tego wydarzenia.

Jeśli reprezentujecie duże polskie firmy i bylibyście zainteresowani udziałem w podobnej inicjatywnie w przyszłości, napiszcie do nas: agnieszka_promianowska@parp.gov.plmagdalena_zwolinska@parp.gov.pl.

Organizatorzy

Logo Ambasada Brytyjska Logo Ministerstwo Rozwoju Logo PARP Grupa PFR