Punkt informacyjny COSME

Szukasz pieniędzy na rozwój swojego biznesu? A może chcesz zacząć sprzedawać swoje produkty na zagranicznych rynkach? Sprawdź jak Program COSME może Ci pomóc w zwiększeniu konkurencyjności Twojej firmy

O programie COSME

O programie COSME

Punkt Informacyjny COSME to miejsce gdzie uzyskasz podstawową wiedzę o Programie COSME oraz szczegółowe informacje o możliwościach wsparcia Twojej firmy. Dowiesz się o aktualnych konkursach w ramach Programu, pomożemy Ci znaleźć partnerów do Twojego projektu oraz skonsultujemy przygotowany wniosek w ramach tych konkursów.

COSME to program w całości przeznaczony dla małych i średnich firm z terenu Unii Europejskiej. W ramach 2,3 mld EUR budżetu finansowane są działania, które pozwolą Ci uzyskać dofinansowanie, pozyskać partnerów za granicą lub przezwyciężyć pierwsze oznaki kryzysu w firmie. Dzięki COSME dowiesz się również jak prowadzić biznes na wspólnym rynku europejskim i jak chronić Twoją własność intelektualną na dalekich rynkach azjatyckich i amerykańskich.

Potrzebujesz pomocy w poszukiwaniu partnerów do aktualnego konkursu COSME lub chcesz skonsultować Twój wniosek z ekspertami? Napisz na een@parp.gov.pl

 

Aktualne konkursy COSME

  • Wsparcie umiędzynarodowienia klastrów – Cluster Go International

Celem działania „COS-CLUSINT-2020-3-01: Clusters Go International” jest zwiększenie liczby Europejskich Strategicznych Partnerstw Klastrowych.

Termin składania wniosków: 2 grudnia 2020 r.

Dowiedz się więcej o konkursie


Sprawdź aktualne i zakończone konkursy


Aktualne konkursy COSME

Projekty COSME dla przedsiębiorców

W ramach Programu COSME finansowanych jest wiele projektów, których zadaniem jest wsparcie Twojej firmy. Sprawdź, które będą dla Ciebie najbardziej użyteczne:

Nie masz pewności, czy to odpowiedni program finansowania dla twojej firmy?
Napisz lub zadzwoń na infolinie 22 574 07 07 oraz 0 801 332 202