Centrum Rozwoju Małych i Średnich Przedsiębiorstw

Pomagamy w rozwoju kompetencji i finansowaniu firmy

Szkolenia

E-learning

Ucz się i rozwijaj swoje umiejętności osobiste. Zdobądź wiedzę na bezpłatnych kursach on-line.

więcej

Szkolenia stacjonarne

Szkolenia z dofinansowaniem. Znajdź nowy zawód, rozwijaj umiejętności menedżerskie, poszerzaj wiedzę specjalistyczną. Znajdź dla siebie i swoich pracowników szkolenia, studia, coaching, mentoring, warsztaty, kursy.

więcej
Ostatnio dodane

Wiedza: poradniki, raporty i artykuły

Artykuł

Jak zakładać i prowadzić sklep internetowy. Aspekty prawne – film szkoleniowy

Podczas tego 16-odcinkowego szkolenia przedstawimy podstawowe aspekty prawne związane ze sklepem internetowym. Rozpoczynając handel w Internecie często zastanawiamy się jak będzie wyglądał nasz sklep, kto wyko...

Czytaj więcej

Współpraca Przedsiębiorstw

Łączymy Twój biznes z innymi firmami. Znajdź biznesowych partnerów, nawiąż współpracę z innymi firmami i instytucjami w kraju z za granicą.

Finansowanie

Znajdź dofinansowanie dla swojej firmy

Wybierz cel, na jaki chcesz przeznaczyć dofinansowanie

+

Wyszukiwarka dofinansowań

5 marca 2015

To już ostatnia szansa na przystąpienie do projektu szkoleniowo-doradczego Firmy Rodzinne II! 26 marca br. w Warszawie rusza VII edycja projektu

Firmy Rodzinne II to wspólny projekt Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości, stowarzyszenia Inicjatywa Firm Rodzinnych oraz Pro Design sp. z o.o, mający na celu podniesienie konkurencyjności rynkowej firm rodzinnych – specyficznych organizmów ekonomicznych, w których przeplatają się systemy tego, co prywatne z tym, co biznesowe.

Jeśli prowadzisz firmę rodzinną - pracujesz z innym członkiem rodziny, rodzina ma istotny wpływ na zarządzanie i posiada znaczące udziały w firmie – ten projekt jest właśnie dla Ciebie.

  • Nauczysz się radzić sobie ze specyficznymi problemami, wynikającymi z rodzinności Twojej firmy, przenikania się systemów firmy i rodziny, poznając różne metody rozwiązywania konfliktów, a także nauczysz się delegować zadania.
  • Złapiesz wiatr w żagle – zyskasz nowe spojrzenie na procesy zachodzące w Twym biznesie, zachętę do odważnych i kreatywnych działań na rynku, inspirację do rozwoju i zmian.
  • Poprawisz relacje w rodzinie i firmie dzięki uzyskaniu większego zrozumienia bliskich i pracowników, nauce dialogu, empatii, rozwiązywania konfliktów z korzyścią dla wszystkich stron.
  • Nabędziesz wiele ważnych kompetencji osobistych. Wzrośnie Twoje poczucie własnej wartości i decyzyjności, rozwiniesz swoją kreatywność, zyskasz odwagę do wprowadzania zmian, motywację do rozwoju i uczenia się.
  • Poszerzysz zakres posiadanej wiedzy, zdobędziesz narzędzia do efektywnego i nowoczesnego zarządzania firmą rodzinną.
  • Otrzymasz szansę promocji siebie i swojej firmy poprzez portal internetowy, publikacje, reportaże.
  • Znajdziesz się w wybranym środowisku firm rodzinnych, uzyskasz ich wsparcie, poszerzysz kontakty osobiste i biznesowe, będziesz budować nową, ważną w sensie obywatelskim społeczność, tworząc nową jakość, siłę i potencjał firm rodzinnych w Polsce.

Zapraszamy! Wszelkie informacje na temat projektu i zasad rekrutacji znajdują się na stronie projektu www.firmyrodzinne.eu

Opublikowano: 05.03.2015 12:56
Poprawiono: 05.03.2015 12:56
Modyfikujący: 
Udostępniający: 
Autor dokumentów: Grażyna Czerwińska