Centrum Rozwoju Małych i Średnich Przedsiębiorstw

Pomagamy w rozwoju kompetencji i finansowaniu firmy

Aktualności

Szkolenia

E-learning

Ucz się i rozwijaj kompetencje osobiste, zdobądź wiedzę z zakresu prawa, zarządzania, sprzedaży i wielu innych dziedzin na darmowych kursach online.

E-learning
Szkolenia stacjonarne
Baza usług rozwojowych
Szkolenia stacjonarne

Szkolenia stacjonarne z dofinansowaniem. Znajdź nowy zawód, rozwijaj umiejętności menadżerskie, poszerzaj wiedzę specjalistyczną.

Zobacz także bezpłatne szkolenia organizowane przez PARP

Ostatnio dodane

Wiedza: poradniki, raporty i artykuły

Artykuł

Poszukiwany producent cylidrycznych form piankowych

Przemysłowego producenta cylidrycznych form piankowych o dużej gęstości poszukuje młode przedsiębiorstwo z Francji wykonujące drewniane zabawki...

Czytaj więcej

Współpraca Przedsiębiorstw

Łączymy Twój biznes z innymi firmami. Znajdź biznesowych partnerów, nawiąż współpracę z innymi firmami i instytucjami w kraju z za granicą.

Finansowanie

Znajdź dofinansowanie dla swojej firmy

Wybierz cel, na jaki chcesz przeznaczyć dofinansowanie

Wybrane filtry: 2

Przywróć domyślny widok

+

Wybrane filtry: 2

Przywróć domyślny widok


13 lipiec 2015

Wizyta delegacji All-China Federation of Industry and Commerce w PARP

Udostępnij

10 lipca br. w siedzibie Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości odbyło się spotkanie z przedstawicielami organizacji All-China Federation of Industry and Commerce (ACFIC). Delegacji chińskiej odwiedzającej PARP przewodził Wiceprzewodniczący organizacji, Pan An Qiyi.

W spotkaniu udział wzięli także chińscy przedsiębiorcy reprezentujący firmy  z branży chemicznej, deweloperskiej oraz high-tech.

Obie strony podkreśliły możliwości oraz wolę współpracy w najbliższej przyszłości np. poprzez organizację misji gospodarczych firm polskich oraz chińskich jak i wymianę informacyjną między obydwoma organizacjami.

Obecny na spotkaniu zastępca Prezesa PARP, Pan Dariusz Dąbek podkreślił, iż współpraca z Chinami na polu gospodarczym jest jednym z priorytetów w ramach działań podejmowanych przez agencję. – Mamy nadzieje, że zacieśniająca się kooperacja między chińskimi oraz polskimi przedsiębiorcami przyniesie obopólne korzyści dla naszych krajów – zaznaczył.

Założona w 1953 r. organizacja All-China Federation of Industry and Commerce posiada około 7 milionów członków i działa na poziomie krajowym, prowincjonalnym oraz lokalnym. Do głównych zadań organizacji należy usprawnienie komunikacji pomiędzy rządem a przedstawicielami sektora prywatnego oraz wspieranie organów centralnych w zarządzaniu gospodarką prywatną.

Oficjalna strona All-China Federation of Industry and Commerce: link