Centrum Rozwoju Małych i Średnich Przedsiębiorstw

Pomagamy w rozwoju kompetencji i finansowaniu firmy

Aktualności

Szkolenia

E-learning

Ucz się i rozwijaj kompetencje osobiste, zdobądź wiedzę z zakresu prawa, zarządzania, sprzedaży i wielu innych dziedzin na darmowych kursach online.

E-learning
Szkolenia stacjonarne
Baza usług rozwojowych
Szkolenia stacjonarne

Szkolenia stacjonarne z dofinansowaniem. Znajdź nowy zawód, rozwijaj umiejętności menadżerskie, poszerzaj wiedzę specjalistyczną.

Zobacz także bezpłatne szkolenia organizowane przez PARP

Ostatnio dodane

Wiedza: poradniki, raporty i artykuły

Artykuł

Poszukiwany producent cylidrycznych form piankowych

Przemysłowego producenta cylidrycznych form piankowych o dużej gęstości poszukuje młode przedsiębiorstwo z Francji wykonujące drewniane zabawki...

Czytaj więcej

Współpraca Przedsiębiorstw

Łączymy Twój biznes z innymi firmami. Znajdź biznesowych partnerów, nawiąż współpracę z innymi firmami i instytucjami w kraju z za granicą.

Finansowanie

Znajdź dofinansowanie dla swojej firmy

Wybierz cel, na jaki chcesz przeznaczyć dofinansowanie

Wybrane filtry: 2

Przywróć domyślny widok

+

Wybrane filtry: 2

Przywróć domyślny widok


17 lipiec 2015

Seminarium analityczno-badawcze 31 lipca 2015r. Kraków

Udostępnij

Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości zaprasza na zbliżające się interesujące wydarzenie – Seminarium badawczo-analityczne, które odbędzie się 31 lipca 2015 roku w Krakowie w Hotelu ASPEL, ul. Bratysławska 2

Tematyka warsztatu

Badania prowadzone w ramach projektu „Bilans Kapitału Ludzkiego” to nieocenione źródło informacji dla osób działających w obszarze rynku pracy i edukacji. W jednym badaniu można uzyskć informacje na temat popytu na kompetencje wśród pracodawców oraz podaży tych kompetencji wśród dorosłych Polaków, uczniów i studentów oraz osób bezrobotnych.

Warsztaty mają na celu ułatwienie wszystkim chętnym prowadzenie samodzielnych analiz w oparciu o bazy z wynikami BKL, które corocznie publikowane są na stronie www.bkl.parp.gov.pl.

W trakcie spotkania omówione zostaną możliwe obszary analiz, struktura baz danych oraz zaprezentowane zostaną możliwe do zastosowania metody statystycznej analizy danych.

Link do rejestracji na spotkanie w Krakowie: http://bkl.parp.gov.pl/rejestracja-krakow

Pełne informacje oraz program seminarium dostępne są na stronie: www.bkl.parp.gov.pl

Więcej informacji pobierz plik