Zapraszamy na spotkanie, podczas którego eksperci Agencji zaprezentują zasady ubiegania się o środki finansowe na powołanie Rady ds. Kompetencji  w sektorze motoryzacyjnym.

Spotkanie odbędzie się 3 października w Warszawie, w Centrum Biznesowym Ogrodowa 58 przy ul. Ogrodowej 58, w sali szkoleniowej Amsterdam, na parterze, w budynku B, w godzinach 10:00-15:00.

Liczba miejsc jest ograniczona.

 

 

Zarejestruj się na spotkanie

* pola wymagane

* Imię:

* Nazwisko:

* Nazwa firmy/instytucji:

* Miejscowość :

* Telefon (wraz z nr. kier.) :

* Email :

Jeśli Pani/Pan posiada specjalne potrzeby związane z miejscem szkoleniowym, alternatywnymi formami materiałów konferencyjnych i wyżywieniem, wynikające z niepełnosprawności, prosimy o ich opisanie:


Jeśli Pani/Pan posiada specjalne potrzeby związane z zapewnieniem systemu wspomagającego słyszenie oraz tłumacza migowego, wynikające z niepełnosprawności, prosimy o ich opisanie:
* Proszę podać słownie wynik: pięć + pięć =

Zgodnie art. 23 ust. 1 pkt 1 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych, wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych, w tym także danych osobowych wizerunkowych do celów:

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości z siedzibą w Warszawie przy ul. Pańskiej 81/83. Pani/Pana dane mogą zostać udostępnione podmiotom, kontrolującym i nadzorującym PARP. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do podanych danych osobowych i ich poprawiania. Podanie danych osobowych jest dobrowolne aczkolwiek niezbędne do realizacji ww. celów.Wyślij formularz

 

   Zaproszenie i agendaDownload this file (Zaproszenie i agenda.pdf).pdf2192 kB pobierz
id: 49704