Trwa rekrutacja start-upów do Cross EUWBA! Jesteś założycielką start-upu? Jego menedżerką? Twoje produkty/usługi skierowane są do kobiet? Aplikuj! Nabór pomysłów, które będą zaprezentowane podczas pierwszego pitchingu trwa do 5 listopada 2017 r. Przygotujemy Cię do do pitchingów, gdzie zaprezentujesz swój pomysł Aniołom Biznesu!

Do udziału w projekcie zapraszamy również Anioły Biznesu, a także kobiety, które są zainteresowane inwestycjami w start-upy.
Projekt CrossEUWBA ma na celu zwiększenie liczby kobiet – Aniołów Biznesu w Europie, a także stworzenie, rozwinięcie i zacieśnienie współpracy między Aniołami Biznesu a start-upami. CrossEUWBA ma także wspierać młode przedsiębiorstwa, w których liderkami są kobiety. lub których produkty/usługi skierowane są właśnie do tej grupy. Zdefiniowanie na podstawie ankiety kluczowych trudności, wyzwań, a także czynników, które w największym stopniu decydują o powodzeniu i trwałości takiej współpracy, pomoże osiągnąć założone cele.

 

Więcej 

Kontakt: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. 

CrossEUWBA wdrażany jest w ramach Programu „Horyzont 2020”.

cross euwba banner 1

id: 49744