O ewolucji wzornictwa, projektowaniu dla pokolenia nomadów, trendach w urządzaniu wnętrz, re-designie i przyszłości branży dyskutować będą uczestnicy Forum Dobrego Designu 2017. V edycja wydarzenia odbywa się dziś w Domu Towarowym Braci Jabłkowskich w Warszawie. Uświetni ją, jak co roku, ogłoszenie wyników konkursu Dobry Design.  

Tegoroczne forum odbywa się pod hasłem „Przyszłość designu”.  W spotkaniu weźmie udział ponad 900 gości – architektów, projektantów wnętrz, designerów, producentów i dystrybutorów z całego świata.

Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości jest partnerem wydarzenia. Zapraszamy do udziału w panelu „Design Starter – jak inwestować we wzornictwo z udziałem dotacji”. W dyskusji udział wezmą: Anna Forin, dyrektor Departamentu Usług Proinnowacyjnych PARP, Ewa Gołębiowska, dyrektor Zamku Cieszyn, Monika Leonowicz, dyrektor ds. organizacji, Szkło Sp. z o.o., Andrzej Śmiałek, dyrektor Ergo Design. Dyskusję moderować będzie Monika Karwat-Bury, Departament Wdrożeń Innowacji w Przedsiębiorstwach PARP.

Przedstawiciele PARP wezmą udział również w panelu „Ewolucja wzornictwa. Czy ogranicza nas tylko wyobraźnia?” oraz będą do dyspozycji podczas całego wydarzenia na stoisku informacyjnym.

Więcej informacji

id: 49806