W ramach projektu "Wsparcie prawne dla start-upów" możesz skorzystać z wsparcia prawnego w zakresie analizy formalno-prawnej umowy inwestycyjnej wraz z oceną warunków ochrony prawnej oraz ryzyka prawnego z punktu widzenia Twojego biznesu. Możesz także skorzystać z indywidualnego doradztwa prawnego w trakcie negocjacji warunków umowy inwestycyjnej. Usługę świadczą kancelarie prawne zakontraktowane przez PARP.

Masz pytania?

Nasz doradca odpisze na podany przez ciebie adres e-mail

Powered by BreezingForms

Zgadzam się z
warunkami usługi

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, podanych w formularzu kontaktowym PARP w celu udzielania odpowiedzi na pytanie/pytania w nim zawarte i ich archiwizacji.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, podanych w formularzu kontaktowym PARP w celu przesyłania do mnie informacji w zakresie działań realizowanych przez PARP

Administratorem moich danych osobowych podanych w formularzu jest Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości z siedzibą w Warszawie przy ul. Pańskiej 81/83.

Dane mogą zostać udostępnione podmiotom kontrolującym i nadzorującym PARP. Zostałam/em poinformowana/y, że przysługuje mi prawo dostępu do podanych danych osobowych i ich poprawiania oraz, że podanie danych jest dobrowolne, przy czym ich niepodanie może uniemożliwić udzielenie odpowiedzi na zadane pytania.

Zamknij

Zgłoś się do projektu

 

Maksymalna wartość dofinansowania przeznaczona dla jednego przedsiębiorstwa wynosi 10 tys. zł i jest w 100% finansowana z budżetu państwa. Nie wymagamy wkładu własnego! Budżet całego projektu pilotażowego przeznaczony na wsparcie start-upów wynosi 470 tys. zł. Termin zgłoszeń do projektu został przedłużony 25 października 2017 r. do godziny 16.00.

Złóż wniosek jeśli jesteś mikro, małym lub średnim przedsiębiorcą, prowadzisz działalność gospodarczą na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej nie dłużej niż 3 lata, znajdujesz się na etapie podpisywania umowy inwestycyjnej i posiadasz już dokument potwierdzający nawiązanie wstępnej relacji z inwestorem. Zgłoszenia należy składać za pośrednictwem generatora wybierając nabór „Wsparcie prawne dla start-upów” o numerze POPP.01.01.00.

Szczegółowe informacje dotyczące zasad naboru są opisane w dokumentacji.

 

Kancelarie prawne

 

Kancelaria Adwokacka Osiński i Wspólnicy sp.k. jest niezależną polską firmą prawniczą, specjalizującą się w profesjonalnej obsłudze prawnej podmiotów gospodarczych, w tym także podmiotów notowanych na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie.

Kancelaria specjalizuje się w kompleksowym doradztwie oraz obsłudze prawnej podmiotów gospodarczych obejmującej wszelkie przejawy ich działalności w zakresie prawa gospodarczego, cywilnego, handlowego, pracy, prawa finansowego, jak również prawa zamówień publicznych i prawa rynku kapitałowego.

Doradzamy w skomplikowanych procesach inwestycyjnych i pojedynczych transakcjach, a nasi prawnicy, to nie tylko specjaliści w określonych dziedzinach prawa, ale również doradcy wspomagający złożone procesy gospodarcze posiadający kompleksową wiedzę fachową oraz duże doświadczenie praktyczne.

Dzięki temu świadczone przez nas usługi łączą najwyższej jakości wiedzę prawniczą ze znajomością potrzeb biznesu.

Od 2015 roku Kancelaria poradzi obsługę prawną ponad 30 startupów oraz stale współpracuje z dwoma inkubatorami przedsiębiorczości.

KONTAKT: Przemysław Kowalewski, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., tel: + 48 22 414 70 01

WWW: www.kaos.pl

 

Kancelaria zarządzana przez mec. Tomasza Snażyka oraz mec. Artura Granickiego jest wiodącą polską kancelarią specjalizującą się w obszarze prawa umów inwestycyjnych dla startupów. Działając na styku wielu środowisk biznesowych, eksperci Kancelarii biorą udział w licznych procesach inwestycyjnych przeprowadzanych w obszarze polskiej społeczności startupowej, reprezentując zarówno startupy jak i fundusze inwestycyjne.

Prawnicy Kancelarii od wielu lat związani są ze środowiskiem startupowym. Pełnią rolę mentorów podczas licznych eventów branżowych (m.in. Startup Weekend, Reaktor Warsaw, Infoshare, Bitspiration, Aula Polska i in.), w trakcie których dzielą się swoją wiedzą na temat prawnych aspektów procesu inwestycyjnego. Ponadto, Partnerzy Kancelarii są również współzałożycielami fundacji Startup Poland, będącą największą organizacją zrzeszającą polskie startupy. Prawnicy z zespołu mec. Snażyka i mec. Granickiego są również autorami jedynego w Polsce poradnika dla startupów tłumaczącego w sposób kompleksowy zagadnienia umowy inwestycyjnej.

Prawnicy Kancelarii wspierają swoich klientów podczas całego procesu inwestycyjnego, począwszy od przeprowadzenia preduedilligence przez negocjacje Termsheetu, przygotowaniu struktury spółki, negocjacje zapisów umowy inwestycyjnej, przygotowanie pełnej dokumentacji transakcyjnej obejmującej umowę inwestycyjną, aż po zmianę umowy spółki oraz dokumentację potransakcyjną.

Dzięki zaangażowaniu w sprawy klienckie oraz profesjonalizmowi zatrudnianych prawników, Kancelaria zarządzana przez mecenasów Snażyka i Granickiego jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych kancelarii doradzających przy umowach inwestycyjnych.

KONTAKT: Artur Granicki - Partner Zarządzający, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., tel: +48 (22) 612 62 32

WWW: www.triolegal.pl

 
id: 49611