29 września 2016 r.
Targi Brussels Innova, Bruksela, 17-19 listopada 2016 r.
Wydział Promocji Handlu i Inwestycji Ambasady RP w Brukseli i Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości zapraszają do udziału w Targach Innowacyjności i Wynalazczości Brussels Innova, które odbędą się w dniach 17-19 listopada 2016 r. w Brukseli.
Wydział Promocji Handlu i Inwestycji Ambasady RP w Brukseli i Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości zapraszają do udziału w Targach Innowacyjności i Wynalazczości Brussels Innova, które odbędą się w dniach 17-19 listopada 2016 r. w Brukseli.
Targi innowacyjności i wynalazczości Brussels Innova to doroczne targi gromadzące wynalazców z kilkunastu krajów, przy czym polska delegacja zawsze odgrywa znaczącą rolę wśród wystawców. Polska ekspozycja jest zazwyczaj objęta patronatem Ministra Gospodarki, który funduje dwie nagrody dla wyróżniających się polskich wynalazców. Przeglądu i oceny wynalazków dokonuje międzynarodowe jury, które następnie przyznaje nagrody w poszczególnych kategoriach. Należy podkreślić, że najbardziej prestiżowa nagroda – Grand Prix Innova – od kilku lat przyznawana jest polskim wynalazkom. W czasie trwania salonu polskie jednostki naukowo-badawcze oraz wynalazcy nawiązują nowe kontakty oraz prowadzą liczne rozmowy handlowe. Celem udziału WPHI w targach Brussels Innova jest promocja polskiej wynalazczości oraz poszukiwanie kontaktów handlowych.
Więcej informacji nt. targów znajduje się tutaj.
[nbsp]
Podczas targów polskie innowacyjne firmy będą miały możliwość prezentacji materiałów informacyjno-promocyjnych na stoisku przygotowanym przez WPHI w Brukseli oraz PARP. Wszystkich zainteresowanych prosimy o kontakt najpóźniej do 14 października br.: aleksandra_wadowska(at)parp.gov.pl
Ze względu na rozmiar stoiska liczba firm, które będą miały możliwość prezentacji oferty, jest ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń.