16 stycznia 2019

Misja gospodarcza polskich firm IT na targi Computex (Tajwan)

Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości planuje organizację misji gospodarczej polskich firm z branży IT na jedne z największych w Azji targów teleinformatycznych – Computex Taipei (połączone z Innovex Taipei), które odbędą się na Tajwanie w dniach 28 maja – 1 czerwca 2019 r. Osoby zainteresowane udziałem w wydarzeniu prosimy o przesyłanie zgłoszeń najpóźniej do 19 marca.

Program wizyty obejmuje m.in.:

  • Spotkanie w Biurze Polskim w Tajpej i seminarium na temat rozwoju działalności na rynku tajwańskim,
  • Wizytę na targach Computex i udział w wybranych wydarzeniach towarzyszących targom (lista eventów podczas Computex),
  • Organizację zindywidualizowanych i wcześniej zaaranżowanych spotkań b2b z tajwańskimi firmami.

Podczas targów swoją ofertę prezentują firmy z branży: AI, Blockchain, IoT, Gaming & VR.

Więcej o targach Computex

W przypadku zebrania odpowiednio dużej grupy polskich firm zainteresowanych udziałem w misji istnieje możliwość uzyskania indywidualnego dofinansowania, które można przeznaczyć na pokrycie zakwaterowania na terenie Tajpej w trakcie trwania misji.

Wstępne zgłoszenia prosimy dokonywać za pomocą poniższego formularza najpóźniej do 19 marca 2019 r.

W razie dodatkowych pytań zapraszam do kontaktu (Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.).


Wstępne zgłoszenie do udziału w misji gospodarcza polskich firm na targi Computex (28-31.05.2019 r.)

 

Dane są gromadzone i przetwarzane przez Polską Agencję Rozwoju Przedsiębiorczości (PARP) z siedzibą przy ul. Pańskiej 81/83 w Warszawie w celu wykonywania na Państwa rzecz usługi/lub udzielenia wsparcia w ramach realizowanych zadań i to te zadania realizowane w interesie publicznym stanowią podstawę prawną przetwarzania danych. Pozostałe informacje, w tym dotyczące praw osób i kontaktu do Inspektora Danych Osobowych dostępne są w Zasadach ochrony danych osobowych w PARP na stronie www.parp.gov.pl