Pomiń nawigację

8 października 2019 r.

100 dni Akademii PARP

27 czerwca 2019 r. odbyła się premiera nowej odsłony Akademii PARP – internetowego portalu szkoleniowego Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości z bezpłatnymi kursami e-learningowymi dla małych i średnich firm. W ciągu stu dni na portalu zarejestrowało się ponad osiem tysięcy osób, którym wydano dwa i pół tysiąca certyfikatów ukończenia kursu.

Spośród wszystkich kursów, największą popularnością cieszą się: „Jak założyć własną firmę”, „Media społecznościowe w biznesie” oraz „Ochrona danych osobowych w MŚP”. Na każdy z nich zapisało się ponad tysiąc osób.

Nowa wersja serwisu pozwala użytkownikom oceniać kursy. Spośród wszystkich dostępnych, najwyżej ocenianymi w poszczególnych kategoriach są:

  • Poziom merytoryczny: „Bezpieczeństwo i Higiena Pracy w MŚP” – ocena: 4,9;
  • Najbardziej angażujący: „Zarządzanie sprzedażą” – ocena: 4,8;
  • Oprawa graficzna: „E-commerce i marketing internetowy” – ocena: 4,9.

Akademia PARP to 14 kursów, 196 lekcji i 65 godzin nauki. Najpopularniejsze kursy w Akademii PARP to „Jak założyć własną firmę”, „Media społecznościowe w biznesie”, „Ochrona danych osobowych w MŚP”, „Zarządzanie sprzedażą”, „Planowanie własnej kariery zawodowej”. W Akademii PARP zarejestrowało się 8053 osób, ukończono 2581 kursów. Co 7 uczestnik wysłał propozycję tematyki nowego kursu online. Wystawiono 141 recenzji. Ukończono w sumie 41298 lekcji, co zajęło 13766 godzin. Najwyżej ocenianymi przez uczestników kursami są: w kategorii poziom merytoryczny „Bezpieczeństwo i Higiena Pracy”, w kategorii najbardziej angażujący „Zarządzanie sprzedażą”, w kategorii oprawa graficzna „E-commerce i marketing internetowy w MŚP.”

Akademia jest prowadzona w ramach Centrum Rozwoju MŚP – projektu PARP, który skupia się na działaniach związanych z „miękkim wsparciem” dla przedsiębiorców. Odbycie kursu w ramach Akademii daje możliwość zdobycia wiedzy i umiejętności z zakresu prawa, finansów oraz zarządzania i marketingu, niezbędnych do założenia i prowadzenia małej i średniej firmy.

Zachęcamy wszystkich do skorzystania z e-szkoleń PARP

Może Cię zainteresować

Opublikowano: 08.10.2019 13:32
Poprawiono: 08.10.2019 11:28
Modyfikujący: 
Udostępniający: izabela_skolimowska
Autor dokumentów: