Pomiń nawigację

3 grudnia 2019 r.

Wzornictwo jako narzędzie wdrażania innowacji

Zapraszamy na Forum Dobrego Designu.  5 grudnia br. porozmawiamy m.in. o praktycznej stronie współpracy małych polskich firm meblarskich z profesjonalnymi projektantami

Profesjonalne projektowanie to podstawowy czynnik w rozwoju innowacyjnych produktów nie estetycznych, ale przede wszystkim funkcjonalnych, bezpiecznych i zoptymalizowanych pod względem kosztów produkcji.

Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości od kilku lat prowadzi szereg działań zachęcających właścicieli firm do szerszego korzystania z usług firm projektowych i wzorniczych. Chętnie dzielimy się wiedzą i doświadczeniami w tym zakresie. Najbliższą okazją będzie tegoroczna edycja Forum Dobrego Designu, którego Partnerem jest PARP.

Wydarzenie, które odbędzie się 5 grudnia br. w Centrum Praskim Koneser w Warszawie będzie okazją do tego, aby operatorzy, projektanci, design managerowie oraz przedsiębiorcy podzielili się swoimi doświadczeniami z udziału w pilotażu „Granty na dizajn”, który będzie miał swoje podsumowanie na Forum.

Uczestnicy panelu „Wzornictwo jako narzędzie wdrażania innowacji w firmach meblarskich” opowiedzą o praktycznej stronie współpracy małych polskich firm meblarskich z profesjonalnymi projektantami; o projektach, problemach, sukcesach i korzyściach biznesowych, wynikających z udziału w projekcie PARP.

Uczestnicy dyskusji:

  • Małgorzata Adamus, prezes, Stowarzyszenie Wzornictwo Przemysłowe Warmii i Mazur,
  • Izabela Banaś, zastępca dyrektora, Departament Analiz i Strategii, PARP,
  • Michał Biernacki, projektant produktu, Code design,
  • Magdalena Lubińska, Design Manager, Code design,
  • Zofia Strumiłło-Sukiennik, projektant, Beza Projekt,
  • Moderacja: Anna Forin, dyrektor, Departament Usług Proinnowacyjnych, PARP.

Zapraszamy 5 grudnia do Laboratorium (Sala 3). Panel rozpocznie się o godz. 14:00

 

Więcej informacji: www.forumdobregodesignu.pl.


Może Cie zainteresować

Opublikowano: 03.12.2019 16:55
Poprawiono: 03.12.2019 15:55
Modyfikujący: 
Udostępniający: dawid_cybulski
Autor dokumentów: