Pomiń nawigację

13 maja 2020 r.

Bezpłatne kursy online z kompetencji miękkich

W trakcie poszukiwania pracy lub uruchamiania i prowadzenia działalności gospodarczej bardzo ważne jest posiadania pewnych kompetencji. Doświadczenie i umiejętności są kluczowe by znaleźć dobrą pracę i zostać świetnym pracownikiem. Ważne są również podczas prowadzenia firmy.

Zespół Akademii PARP przygotował bezpłatne kursy e-learningowe z obszaru kompetencji miękkich dla wszystkich chcących posiąść przydatne umiejętności w codziennym życiu biznesowym / zawodowym.

Wszystkie kursy na platformie Akademii PARP zostały podzielone na 5 kategorii: prawo, finanse, marketing, zarządzanie i kompetencje. W kategorii „Kompetencje” znajdują się następujące kursy online:

Kursy z tej kategorii cieszą się bardzo dużym zainteresowaniem – ukończyło je już ponad 3000 kursantów Akademii PARP. Każdy z nich w 5 stopniowej skali został oceniony na 4.7, oprócz kursu Umiejętności kierownicze, którego kursanci ocenili na 4.8.

Zdobądź komplet kompetencji miękkich! Akademia PARP zaprasza na bezpłatne kursy online: umiejętności interpersonalne, umiejętności osobiste, umiejętności kierownicze, planowanie własnej kariery zawodowej. Zapisz się już dziś: www.akademia.parp.gov.pl

Zapraszamy serdecznie do skorzystania z bezpłatnych szkoleń platformy Akademia PARP.

Akademia jest prowadzona w ramach Centrum Rozwoju MŚP – projektu PARP, który skupia się na działaniach związanych z „miękkim wsparciem” dla przedsiębiorców.

 

Opublikowano: 13.05.2020 11:31
Poprawiono: 13.05.2020 13:11
Modyfikujący: Konrad Zdanowski
Udostępniający: Konrad Zdanowski
Autor dokumentów: