28 maja 2020

Automatyzacja i cyfryzacja w sektorze transportu – zaproszenie do udziału w badaniu Komisji Europejskiej

Komisja Europejska za pośrednictwem sieci Enterprise Europe Network – której członkiem jest Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości
– prowadzi konsultacje z europejskimi przedsiębiorcami dotyczące planowanych zmian prawa unijnego. Konsultacje mają na celu stworzenie przepisów, które uwzględniać będą uwagi i potrzeby przedsiębiorców.

Aktualnie ogłoszone zostały konsultacje na temat automatyzacji i cyfryzacji w sektorze transportu. Społeczny wymiar przejścia na automatyzację i cyfryzację w transporcie wiąże się ze zmianami dotyczącymi pracowników zatrudnionych w tym sektorze. Komisja Europejska rozważa wprowadzenie pewnych środków, zasad i zaleceń mających towarzyszyć przejściu na automatyzację i cyfryzację w kontekście siły roboczej w sektorze transportu.

Zapraszamy wszystkie MŚP prowadzące działalność w sektorze transportu do wzięcia udziału w konsultacjach poprzez wypełnienie załączonej poniżej ankiety. Wypełnioną ankietę prosimy przesłać na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. do dnia 10 czerwca br. Odpowiedzi zostaną przez nas wprowadzone anonimowo do bazy danych Komisji Europejskiej, a na podstawie zagregowanych danych z otrzymanych formularzy powstanie raport z badania, który Komisja Europejska opublikuje na swoich stronach. Bardzo liczymy na Państwa opinie!

Pliki do pobrania

Opublikowano: 28.05.2020 09:55
Poprawiono: 28.05.2020 11:05
Modyfikujący: Eryk Rutkowski
Udostępniający: Eryk Rutkowski
Autor dokumentów: