26 listopada 2020

II edycja Akademii Menadżera Innowacji dobiega końca

AMI to autorski program szkoleniowo-doradczy, w ramach którego kadra zarządzająca uczy się wdrażania innowacji w przedsiębiorstwach.

W bieżącej 2. już edycji, udział bierze 86 osób z 26 przedsiębiorstw. Program obejmuje sześć obszarów tematycznych:

  • kultura innowacyjności,
  • zrozumienie biznesu,
  • strategia,
  • struktura organizacyjna,
  • potencjał i zasoby,
  • procesy.

Podczas najbliższego zjazdu podsumowującego, który odbędzie się w dniach 27-28 listopada br. uczestnicy zaprezentują efekty kilkumiesięcznej pracy z doradcami i szkoleniowcami – wspólnie wypracowany tzw. Plan Wdrożenia Zmiany w swojej firmie.

Dodatkowo, uczestnicy będą mieli okazję posłuchać Piotra Zakrzewskiego, zastępcę prezesa Urzędu Patentowego RP, który wygłosi wykład pt. „Po co przedsiębiorcy ochrona własności intelektualnej”.

Menadżerowie będą mogli również porozmawiać o biznesie w czasie pandemii podczas prezentacji pt. „Jak zmienia się marka, konsument i badania rynku w czasie pandemii. I co z tego zostanie...”. Rozmowę poprowadzi Piotr Łukasiewicz, ekspert w pozycjonowaniu i komunikacji marek oraz ich wpływie na trendy społeczno-kulturowe.

Tegoroczna edycja rozpoczęła się w czasie pandemii, dlatego znaczna część zjazdów została zrealizowana w formie zdalnej.

Start kolejnej III edycji Akademii planowany jest na początku 2021 r.

www.parp.gov.pl/ami

Opublikowano: 26.11.2020 08:30
Poprawiono: 26.11.2020 17:19
Modyfikujący: dawid_cybulski
Udostępniający: izabela_skolimowska
Autor dokumentów: