6 kwietnia 2021

Lublin, Białystok, Olsztyn. Spotkania informacyjne: Jak założyć startup ze wsparciem UE

Masz pomysł na innowacyjny biznes? Chcesz wejść na rynek ze swoim produktem lub usługą? Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości zaprasza na cykl spotkań informacyjnych poświęconych omówieniu procesu zakładania start-upu. Oprócz organizatorów wezmą w nich udział przedstawiciele Platform Startowych oraz firm, które przeszły proces inkubacji.

Platformy startowe to kompleksowy program wsparcia dla osób, które mają pomysł na innowacyjny biznes i chcą założyć go w Polsce Wschodniej. Program ma za zadanie pomóc w wypracowaniu rentownego modelu biznesowego. Od czego należy zacząć? Pierwszym krokiem jest prezentacja pomysłu ekspertom z wybranej Platformy. Po pozytywnej ocenie projektu rozpoczyna się proces inkubacji. Kiedy start-up jest gotowy do wejścia na rynek może ubiegać się o dofinansowania. Konkurs Rozwój start-upów w Polsce Wschodniej przewiduje bezzwrotne dotacje w wysokości nawet 1 mln zł!

W trakcie Spotkań przedstawiciele Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości (PARP) zaprezentują założenia konkursu Rozwój start-upów w Polsce Wschodniej i odpowiedzą na pytania uczestników. Eksperci poruszą m.in. kwestie: czym jest inkubacja, na jakie wsparcie można liczyć oraz jak wybrać odpowiednią platformę dla swojego pomysłu. Swoje doświadczenia z inkubacji na Platformach startowych przedstawi przedstawiciel staru-upu, który przeszedł cały proces.

Transmisja wydarzeń prowadzona będzie na poprzez stronę internetową www.parp.gov.pl.

Terminy spotkań:

Udział w spotkaniach jest bezpłatny.

Więcej informacji i zapisy.

Opublikowano: 06.04.2021 14:14
Poprawiono: 06.04.2021 14:14
Modyfikujący: 
Udostępniający: dawid_cybulski
Autor dokumentów: