Pomiń nawigację

29 lipca 2022 r.

Nowy kurs: „Jak założyć własną firmę?” w wersji ukraińskojęzycznej jest już dostępny!

Już dziś, 29 lipca  na stronie Akademii PARP został udostępniony bezpłatny kurs w wersji ukraińskojęzycznej, dzięki któremu obywatele Ukrainy oraz osoby posługujące się językiem ukraińskim będą mogli nauczyć się podstaw związanych z zakładaniem własnej działalności gospodarczej w Polsce.

Kurs „Jak założyć własną firmę? (UA)” powstał z myślą o osobach, które porozumiewają się w języku ukraińskim i planują w przyszłości założyć własną działalność gospodarczą w Polsce.

Biorąc udział w kursie „Jak założyć własną firmę?”, dowiesz się:

  • co należy zrobić, aby założyć własną działalność gospodarczą w Polsce,
  • jaki rodzaj działalności gospodarczej wybrać,
  • w jaki sposób zarejestrować spółkę i prowadzić księgowość,
  • jak kreować wizerunek swojej firmy,
  • czym jest ochrona własności intelektualnej oraz ochrona danych osobowych.

 

Co zrobić, aby wziąć udział w kursie?

Aby wziąć udział w kursie „Jak założyć własną firmę? (UA)” w wersji ukraińskojęzycznej należy wejść w link: https://akademia.parp.gov.pl/course/view.php?id=229, a następnie we wskazanym miejscu na stronie wpisać hasło: Україна.

Warunkiem uzyskania certyfikatu ukończenia kursu jest zaliczenie testu, który znajduje się na samym końcu kursu. Kursant po uzyskaniu pozytywnego wyniku z testu końcowego otrzyma certyfikat w wersji cyfrowej w języku ukraińskim i w języku polskim. Po wydrukowaniu dokumentu należy go uzupełnić o brakujące dane osoby biorącej udział w kursie (imię i nazwisko).

Zapraszamy do śledzenia strony Akademii PARP, na której publikowane są aktualne informacje o datach uruchomienia przyszłych kursów.

Oferta kursów e-learningowych Akademii PARP jest całkowicie bezpłatna. Ukończenie każdego z kursów online daje możliwość uzyskania imiennego certyfikatu bez wychodzenia z domu.

Ukraińska wersja językowa (Стаття українською мовою)

Może Cię zainteresować

Opublikowano: 29.07.2022 14:04
Poprawiono: 29.07.2022 12:28
Modyfikujący: Eryk Rutkowski
Udostępniający: Eryk Rutkowski
Autor dokumentów: