Pomiń nawigację

3 sierpnia 2022 r.

Oslo Innovation Week 2022 i networking dla firm z Polski

Koniec września w Oslo tradycyjnie związany jest z jedną z najważniejszych imprez biznesowo-technologicznych w  Norwegii i Europie Północnej - Oslo Innovation Week. To czterodniowe wydarzenie obfituje w konferencje, warsztaty, seminaria i networkingi, które odwiedza kilkadziesiąt tysięcy gości – z Norwegii i całego świata.

Podczas tegorocznej edycji, 27 września o godz. 17:00, Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości wraz z Innovation Norway organizują popołudniowe wydarzenie pn. „Networking Event with Businesses in Europe”, które odbędzie się w SALT, Langkaia 1 Oslo - w ścisłym centrum tętniącej życiem norweskiej stolicy. Miejsce to jest wyjątkowe gdyż jego atmosfera i klimat sprzyjają nawiązywaniu kontaktów biznesowych.  Wszystko to z widokiem na operę w Oslo, Muzeum Muncha i w pakiecie z muzyką, sauną i świetną gastronomią!

Nie zwlekaj i zgłoś swój udział już dziś!

Dodatkowych informacji udzielają:

Artur Janusz: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Justyna Kizlich: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Uczestnictwo w wydarzeniu jest bezpłatne.

Oficjalnym językiem wydarzenia jest język angielski.

Organizatorem wydarzenia jest Innovation Norway a Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości jest jednym z partnerów krajowych.

Inicjatywa jest finansowana ze środków Norweskiego Mechanizmu Finansowego i Mechanizmu Finansowego Europejskiego Obszar Gospodarczego na lata 2014-2021.

Opublikowano: 03.08.2022 17:22
Poprawiono: 10.08.2022 16:28
Modyfikujący: marek_rzewuski
Udostępniający: marek_rzewuski
Autor dokumentów: