Pomiń nawigację

9 sierpnia 2022 r.

Weekend dla startupów – zapraszamy na Startup Summer Camp 4

Trwają zapisy do uczestnictwa w Startup Summer Camp. Tegoroczna, czwarta edycja konferencji tym razem odbędzie się w pięknych okolicznościach przyrody – w amfiteatrze w Supraślu (woj. podlaskie), w dniach 9-10 września 2022 r.

Startup Summer Camp to niecodzienne wydarzenie dla młodych przedsiębiorców, którzy realizowali swoje projekty w ramach Platform Startowych. Konferencja, której organizatorem jest Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości (PARP), stanowi niepowtarzalną okazję do wzajemnego motywowania i inspirowania się praktyków, innowatorów oraz zaproszonych gości. Startup Summer Camp to nie tylko prelekcje i warsztaty, ale także możliwość nawiązania kontaktów biznesowych. To również szansa na wspaniałą zabawę i integrację środowiska startupowego.

Startup Summer Camp to wyjątkowe, dwudniowe spotkanie osób zaangażowanych w rozwój startupów. Luźna, przyjazna atmosfera z pewnością inspiruje i wzmacnia kreatywność młodych przedsiębiorców. To przede wszystkim solidna dawka wiedzy praktycznej i wymiany doświadczeń, które z pewnością przełożą się na budowanie sukcesu startupów.

Rejestracja uczestników odbywa się za pomocą formularza dostępnego na stronie www.parp.gov.pl/summercamp-4.

Partnerem wydarzenia jest Ministerstwo Funduszy i Polityki Regionalnej, natomiast partnerem konkursu pitchingowego dla uczestników wydarzenia jest Ministerstwo Rozwoju i Technologii.

Udział w konferencji jest bezpłatny, liczba miejsc ograniczona. W przypadku wyczerpania miejsc, możliwe wcześniejsze zamknięcie rekrutacji.

Konferencja finansowana jest ze środków Funduszy Europejskich, Programu Polska Wschodnia (POPW).

Opublikowano: 09.08.2022 11:28
Poprawiono: 09.08.2022 12:28
Modyfikujący: Konrad Zdanowski
Udostępniający: marek_rzewuski
Autor dokumentów: