Pomiń nawigację

30 sierpnia 2022 r.

„Nie ma odpadów – są tylko surowce”. Seminarium o innowacjach w recyklingu i polsko-norweski business mixer, 20 października

Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości oraz Innovation Norway zapraszają do udziału w wydarzeniu "Nie ma odpadów – są tylko surowce", które odbędzie się 20 października 2022 r. podczas Międzynarodowych Targów Ochrony Środowiska POLECO, w Poznaniu.

Wydarzenie, organizowane we współpracy z Innovation Norway, norweskim partnerem odpowiedzialnym za promocję norweskiej gospodarki, składać się będzie z dwóch części: sesji seminaryjnej oraz spotkań business mixer.

Celem seminarium będzie umożliwienie uczestnikom poznania innowacji i rozwiązań od światowych liderów w dziedzinie gospodarki obiegu zamkniętego i recyklingu w Polsce i Norwegii, natomiast spotkania business mixer będą doskonałą okazją do wymiany najnowszej wiedzy, nawiązania polsko-norweskich partnerstw i stworzenia nowych możliwości biznesowych. Spotkania dedykowane są polskim i norweskim przedsiębiorcom, start-upom oraz instytucjom otoczenia biznesu oferującym innowacyjne rozwiązania i procesy związane z zielonymi technologiami.

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny. Podczas sesji seminaryjnej zapewnione będzie symultaniczne tłumaczenie polsko-angielskie. Język angielski będzie oficjalnym językiem spotkań podczas business mixer.

Wszystkich zainteresowanych prosimy o wypełnienie poniższego formularza rejestracyjnego do 13 października 2022 r. Formularz dostępny jest w języku angielskim.

Liczba miejsc jest ograniczona, decyduje kolejność rejestracji.

W celu uzyskania dodatkowych informacji prosimy o kontakt:

Justyna Kizlich, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., tel. 22 432 88 47.

Anastazja Kaczmarek, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., tel.: 22 432 82 99

Niniejsza inicjatywa dwustronna jest finansowana ze środków Norweskiego Mechanizmu Finansowego / Mechanizmu Finansowego Europejskiego Obszaru Gospodarczego na lata 2014-2021

Może Cię zainteresować

Opublikowano: 30.08.2022 11:33
Poprawiono: 30.08.2022 09:45
Modyfikujący: Eryk Rutkowski
Udostępniający: Eryk Rutkowski
Autor dokumentów: