Pomiń nawigację

1 grudnia 2022 r.

Jak zarejestrować nowe konto w LSI?

logo_lsi_kolor

Formularz rejestracji nowego konta w LSI znajduje się pod linkiem https://lsi.parp.gov.pl/auth/register. W celu rejestracji nowego konta uzupełnił wszystkie wymagane pola tj. imię, nazwisko, email oraz hasło. Hasło powinno zawierać:

  • nie mniej niż 16 znaków;
  • nie mniej niż 1 cyfrę;
  • nie mniej niż 1 dużą literę;
  • nie mniej niż 1 małą literę;
  • nie mniej niż 1 znak specjalny. Akceptowalne znaki specjalne: ~!@#$%^&*()_+-=[]'{}|;:`",.<>/\?

Następnie musisz zaakceptować Regulamin. Po wypełnieniu wszystkich pól kliknij w przycisk Zarejestruj. Na wskazany podczas rejestracji konta adres e-mail zostanie przesłana wiadomość z nadanym loginem oraz z linkiem do aktywacji konta w systemie. W celu aktywacji konta kliknij we wskazany link.

Po poprawnej aktywacji konta system wyświetli odpowiedni komunikat. Pamiętaj, że link ważny jest tylko 24 godziny od momentu przesłania formularza rejestracji. Po upływie powyższego terminu, konto zostanie usunięte. W takim przypadku należy ponownie zarejestrować konto.

W przypadku braku aktywacji konta, podczas próby logowania pojawi się następujący komunikat: "Twoje konto nie zostało jeszcze aktywowane. Proszę aktywować konto klikając w link w wiadomości e-mail otrzymanej z systemu podczas rejestracji konta".

Opublikowano: 01.12.2022 17:26
Poprawiono: 09.12.2022 12:00
Modyfikujący: Konrad Zdanowski
Udostępniający: Konrad Zdanowski
Autor dokumentów: