Pomiń nawigację

27 marca 2023 r.

Jak od podstaw zbudować silną i rozpoznawalną za granicą markę? Webinarium 4 kwietnia

W imieniu Krajowej Izby Gospodarczej oraz Dragon Rouge zapraszamy na webinarium „Eksportujesz? Zadbaj o markę!” poświęcone zagadnieniom związanym z budowaniem silnej marki od podstaw.

Dlaczego warto wziąć udział?

Coraz więcej firm odnosi sukcesy poza granicami Polski, z powodzeniem sprzedając swoje produkty i usługi. Równie wiele napotyka jednak na barierę, którą jest brak własnej marki. Czasem nawet posiadanie marki nie daje gwarancji sukcesu, gdy okazuje się ona zbyt słaba, by pomóc w skutecznym rozwijaniu biznesu poza macierzystym i doskonale już rozpoznanym rynkiem. Jak zatem dobrze przygotować swoją markę do ekspansji zagranicznej?

Webinar poprowadzi ekspert Dragon Rouge, międzynarodowej agencji strategiczno – projektowej. W trakcie 60 minut uczestnikom zostaną przedstawione:

  • kluczowe koncepty i zasady, które składają się na świadome budowanie marki we współczesnym świecie;
  • proces budowania / udoskonalania marki – od rozpoznania konsumentów, przez propozycje marki, aż do zdefiniowania strategii komunikacji na nowych rynkach;
  • przykłady polskich marek eksportowych z branży spożywczej, przemysłowej i automotive, które zadbały o swoje marki w przeszłości.

Webinar jest kierowany do właścicieli firm, kadry zarządzającej i kadry średniego szczebla firm planujących i realizujących ekspansję zagraniczną. W szczególności treści będą wartościowe dla firm, które odnajdują się w jednym z trzech poniższych scenariuszy:

  1. firma nie ma własnej marki, a sprzedaż za granica prowadzi przez pośredników albo pod cudza marka
  2. firma posiada markę, ale z perspektywy eksportu jest ona mało atrakcyjna lub niedopasowana
  3. firma posiada markę, ale jej działania są niespójnie pomiędzy różnymi rynka

Link do formularza rejestracyjnego

Kontakt

Bartłomiej Nersewicz

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

tel. 22 63 09 686

Może Cię zainteresować

Opublikowano: 27.03.2023 11:50
Poprawiono: 27.03.2023 10:26
Modyfikujący: Eryk Rutkowski
Udostępniający: Eryk Rutkowski
Autor dokumentów: