Pomiń nawigację

17 lipca 2023 r.

Nowy kurs Akademii PARP: „Content marketing w biznesie”

Codziennie o naszą uwagę walczą niezliczone ilości treści  – przekazy medialne, komunikaty reklamowe i inne informacje publikowane zarówno na stronach internetowych, jak  i w mediach społecznościowych, gdzie każdej minuty logują się setki tysięcy osób. Na samym YouTube wyświetlanych jest 4,5 mln filmów, zaś w aplikacji Messenger – wysyłanych ponad 40 milionów powiadomień.  W tym samym czasie w  Google wyszukiwanych jest przeszło 4 miliony haseł.

Jak w takim gąszczu informacyjnym przebić się z reklamą własnej firmy? Jak pozyskać uwagę potencjalnego klienta? Pomoże Ci w tym content marketing. Zgodnie z definicją Content Marketing Institute jest to strategia oparta na tworzeniu i dystrybucji wartościowych, istotnych i spójnych treści, które pozwolą pozyskać i utrzymać odpowiednio zdefiniowaną grupę docelową. Głównym celem content marketingu jest osiągnięcie wymiernych korzyści dla firmy, która go stosuje.

Dzięki udziałowi w kursie „Content marketing w biznesie” dowiesz się:

  • jakie korzyści dla biznesu płyną ze skutecznych działań content marketingowych?
  • jakie są popularne rodzaje content marketingu tekstowego, graficznego i audiowizualnego,
  • jak w skuteczny sposób planować i realizować strategię content marketingową,
  • z jakich narzędzi korzystać podczas przygotowywania różnych form content marketingu oraz jak mierzyć jego efekty.

Kurs został opublikowany 17.07.2023 na platformie edukacyjnej Akademii PARP. Odwiedź podstronę nowego kursu, aby dowiedzieć się więcej – kliknij tutaj.

Zapraszamy do śledzenia strony Akademii PARP, na której będą pojawiały się aktualności informujące o datach uruchomienia przyszłych kursów. Bądź na bieżąco i nie przeocz żadnej premiery – wejdź na stronę główną Akademii PARP i zapisz się już dziś na wybrane kursy e-learningowe! Oferta kursów e-learningowych Akademii PARP jest całkowicie bezpłatna.

Ukończenie każdego z kursów online daje możliwość uzyskania certyfikatu bez wychodzenia z domu.

Może Cię zainteresować

Opublikowano: 17.07.2023 12:00
Poprawiono: 17.07.2023 12:48
Modyfikujący: Paweł Sikorski
Udostępniający: Eryk Rutkowski
Autor dokumentów: