Pomiń nawigację

Komunikaty

06.07.2021

Lista projektów wybranych do dofinansowania w ramach Go to Brand EXPO 2020 – konkurs nr 8/2021 r.

Publikujemy listę projektów (dostępna na stronie działania), które zostały wybrane do dofinansowania w ramach Poddziałania 3.3.3 POIR Wsparcie MŚP w promocji marek produktowych – Go to Brand Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój 2014-2020 w ramach konkursu nr 8/2021 r. 

Do dofinansowania zostały wybrane wszystkie projekty, które otrzymały wymaganą liczbę punktów. Dofinansowanie zostało przyznane dla 295 projektów w tym dla 86 z województwa mazowieckiego. Lista jest dostępna na stronie działania w sekcji „Wyniki i Archiwum".

Zgodnie z postanowieniami § 11 Regulaminu konkursu każdy z Wnioskodawców otrzyma pisemną informację o wynikach oceny jego projektu wraz z podaniem liczby punktów otrzymanych przez projekt.

Jednocześnie informujmy iż  Polska Agencja Inwestycji i Handlu S.A.  która jest odpowiedzialna za przygotowanie obecności Polski na Światowej Wystawie EXPO w Dubaju zaprasza do kontaktu. Aby rozpocząć współpracę z PAIH prosimy o dokonanie zgłoszenia poprzez formularz kontaktowy, który jest dostępny zarówno na stronach PAIH, jak i na stronach dedykowanych EXPO2020. Prosimy o wybranie tematu „Wystawa Światowa EXPO 2020 w Dubaju”. Po wypełnieniu ankiety potrzeb jaką Państwo otrzymają,  eksperci i konsultanci PAIH nawiążą z Państwem bezpośredni kontakt i zaproponują dalszą współpracę.