Pomiń nawigację

Komunikaty

25.09.2023

Wydłużenie terminu składania wniosków w naborze na operatorów regionalnych w zakresie realizacji Inwestycji A1.2.1 HoReCa w oraz projekt Regulaminu wyboru przez operatorów przedsięwzięć MŚP

Informujemy o wydłużeniu do 12 października 2023 r. terminu naboru wniosków na nabór operatorów regionalnych w ramach inwestycji A1.2.1 Inwestycja dla przedsiębiorstw w produkty, usługi i kompetencje pracowników oraz kadry związane z dywersyfikacją działalności (HoReCa) w ramach KPO. W związku tym Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości zaktualizowała dedykowany temu naborowi Regulamin wyboru przedsięwzięć.

Jednocześnie informujemy o publikacji projektu Regulaminu wyboru przedsięwzięć MŚP, w którym przedstawione zostały główne zasady wyboru przez operatorów przedsięwzięć MŚP. Do stosowania Regulaminu zobowiązani zostaną operatorzy wybrani w ramach obecnie prowadzonego naboru. Zaznaczamy, że dokument ma charakter poglądowy i służy rzetelnemu oszacowaniu wydatków w ramach przedsięwzięć planowanych przez operatorów.

Dodatkowo, na stronie PARP zamieszczony został załącznik do umowy o objęcie przedsięwzięcia wsparciem w zakresie wyjaśnienia charakteru prawnego roli Polskiego Funduszu Rozwoju S.A. w ramach realizacji KPO.

Zachęcamy do zapoznania się z wymienionymi dokumentami, zamieszczonymi w serwisie Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości pod adresem https://www.parp.gov.pl/component/grants/grants/HoReCa-dla-operatorow#dokumenty