inspiruj, zmieniaj, inwestuj!

Cross EU Women Business Angels (WBA) łączy Anioły Biznesu, doświadczone przedsiębiorczynie i start-upy! W tym biznesie liczy się dziecięca odwaga, upór i marzenia...

Masz pytania?

Nasz doradca odpisze na podany przez ciebie adres e-mail

Powered by BreezingForms

Zgadzam się z
warunkami usługi

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, podanych w formularzu kontaktowym PARP w celu udzielania odpowiedzi na pytanie/pytania w nim zawarte i ich archiwizacji.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, podanych w formularzu kontaktowym PARP w celu przesyłania do mnie informacji w zakresie działań realizowanych przez PARP

Administratorem moich danych osobowych podanych w formularzu jest Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości z siedzibą w Warszawie przy ul. Pańskiej 81/83.

Dane mogą zostać udostępnione podmiotom kontrolującym i nadzorującym PARP. Zostałam/em poinformowana/y, że przysługuje mi prawo dostępu do podanych danych osobowych i ich poprawiania oraz, że podanie danych jest dobrowolne, przy czym ich niepodanie może uniemożliwić udzielenie odpowiedzi na zadane pytania.

Zamknij

start-upy

 

Zwiększymy twoje szanse na wsparcie Aniołów Biznesu. Wybierzemy Anioły Biznesu zainteresowane obszarem twoich działań i przygotujemy cię do zaprezentowania im twojego start-upu.

W CrossEUWBA możesz:

  • porozmawiać z praktykami o kluczowych kwestiach dotyczących biznesu,
  • rozwinąć umiejętności niezbędne podczas pitching’ów,
  • przedstawić swój start-up Aniołom Biznesu, którzy poszukują pomysłów takich, jak twój.

Aplikuj jeśli twój start-up:

  • istnieje krócej niż 3 lata,
  • jest innowacyjny i skalowalny,
  • jest wyłącznym właścicielem pomysłu,

i spełnia przynajmniej jedno z trzech kryteriów:

  • jego założycielem jest kobieta;
  • jego managerem jest kobieta;
  • jego produkty/usługi skierowane są do kobiet.

Nabór projektów jest ciągły. Jeżeli chcesz wziąć udział w kolejnym pitchingu, zapoznaj się z ogłoszeniem o naborze, wypełnij formularz aplikacyjny i prześlij go do 15 stycznia 2018 r. na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

anioły biznesu

 

Wybierzemy dla ciebie start-upy, których szukasz! Przeanalizujemy twoje potrzeby oraz znajdziemy start-upy, które na nie odpowiadają. Jeśli jesteś Aniołem Biznesu i chcesz zwiększyć swoją sieć i szanse na udane inwestycje, dołącz do nas! Poznasz ofertę start-upów wyselekcjonowanych zgodnie z Twoimi oczekiwaniami. Rozbudujesz kontakty z innymi Aniołami Biznesu i znajdziesz potencjalnych współinwestorów. Możesz stać się mentorem dla przedsiębiorczyń, które chcą zostać Aniołami Biznesu. Jeśli chcesz współtworzyć sieć Aniołów Biznesu napisz do nas: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

kobiety biznesu

 

Przygotujemy cię do roli Anioła Biznesu! Zaprosimy do CrossEUWBA doświadczone Anioły Biznesu i ekspertów, którzy nauczą cię jak bezpiecznie i z sukcesem inwestować w start-upy. Zdobędziesz wiedzę niezbędną do bycia Aniołem Biznesu. Rozwiniesz umiejętności, które pozwolą ci w przyszłości czerpać zyski. Poznasz Anioły Biznesu i ich doświadczenia. Poznasz start-upy godne twojego czasu, zaangażowania i pieniędzy. Jeśli chcesz stać się Aniołem Biznesu, pomożemy ci, napisz do nas: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

CHCESZ POMÓC?

 

Wypełnij ankietę dotyczącą funkcjonowania sieci Aniołów Biznesu: http://bit.ly/CrossSurveyEN. Przekaż informację o CrossEUWBA swoim parterom biznesowym. Masz inny pomysł? Skontaktuj się z nami: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Z góry dziękujemy!

terminy

 

kalendarz

29 listopada 2017 r.

pierwszy pitching w Warszawie

kalendarz

15 stycznia 2018 r.

zakończenie naboru start-upów na lutowy pitching

kalendarz

2 tydzień lutego 2018 r.

szkolenie dla start-upów (start-upy wybrane do udziału w projekcie otrzymają informację o dokładnym terminie)

kalendarz

4 tydzień lutego 2018 r.

pitching w Warszawie (osoby i firmy wybrane do udziału w projekcie otrzymają informację o dokładnym terminie)

PARTNERZY PROJEKTU

 

id: 49529