Inspiruj, zmieniaj, inwestuj!

Cross EU Women Business Angels (WBA) łączy Anioły Biznesu, doświadczone przedsiębiorczynie i start-upy! W tym biznesie liczy się dziecięca odwaga, upór i marzenia...

Masz pytania?

Nasz doradca odpisze na podany przez ciebie adres e-mail

Powered by BreezingForms

Zgadzam się z
warunkami usługi

Dane gromadzone i przetwarzane są przez Polską Agencję Rozwoju Przedsiębiorczości (PARP) z siedzibą przy ul. Pańskiej 81/83 w Warszawie.

Dane przetwarzane są w celu odpowiedzi na przesłane pytania.

Sposób realizacji praw użytkowników oraz inne informacje związane z przetwarzaniem danych osobowych określone zostały w regulaminie ochrony danych osobowych.

Zgadzam się na otrzymywanie newslettera PARP

Zamknij

Start-upy

 

Zwiększymy twoje szanse na wsparcie Aniołów Biznesu. Wybierzemy Anioły Biznesu zainteresowane obszarem twoich działań i przygotujemy cię do zaprezentowania im twojego start-upu.

W CrossEUWBA możesz:

  • porozmawiać z praktykami o kluczowych kwestiach dotyczących biznesu,
  • rozwinąć umiejętności niezbędne podczas pitching’ów,
  • przedstawić swój start-up Aniołom Biznesu, którzy poszukują pomysłów takich, jak twój.

Aplikuj jeśli twój start-up:

  • istnieje krócej niż 3 lata,
  • jest innowacyjny i skalowalny,
  • jest wyłącznym właścicielem pomysłu,

i spełnia przynajmniej jedno z trzech kryteriów:

  • jego założycielem jest kobieta;
  • jego managerem jest kobieta;
  • jego produkty/usługi skierowane są do kobiet.

Nabór projektów zakończył się.

Anioły Biznesu

 

Wybierzemy dla ciebie start-upy, których szukasz! Przeanalizujemy twoje potrzeby oraz znajdziemy start-upy, które na nie odpowiadają. Jeśli jesteś Aniołem Biznesu i chcesz zwiększyć swoją sieć i szanse na udane inwestycje, dołącz do nas! Poznasz ofertę start-upów wyselekcjonowanych zgodnie z Twoimi oczekiwaniami. Rozbudujesz kontakty z innymi Aniołami Biznesu i znajdziesz potencjalnych współinwestorów. Możesz stać się mentorem dla przedsiębiorczyń, które chcą zostać Aniołami Biznesu. Jeśli chcesz współtworzyć sieć Aniołów Biznesu napisz do nas: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Kobiety biznesu

 

Przygotujemy cię do roli Anioła Biznesu! Zaprosimy do CrossEUWBA doświadczone Anioły Biznesu i ekspertów, którzy nauczą cię jak bezpiecznie i z sukcesem inwestować w start-upy. Zdobędziesz wiedzę niezbędną do bycia Aniołem Biznesu. Rozwiniesz umiejętności, które pozwolą ci w przyszłości czerpać zyski. Poznasz Anioły Biznesu i ich doświadczenia. Poznasz start-upy godne twojego czasu, zaangażowania i pieniędzy. Jeśli chcesz stać się Aniołem Biznesu, pomożemy ci, napisz do nas: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Chcesz pomóc?

 

Wypełnij ankietę dotyczącą funkcjonowania sieci Aniołów Biznesu: http://bit.ly/CrossSurveyEN. Przekaż informację o CrossEUWBA swoim parterom biznesowym. Masz inny pomysł? Skontaktuj się z nami: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Z góry dziękujemy!

Terminy

 

Nabór projektów zakończył się.

 

Oni już się prezentowali

 

Partnerzy projektu

 

id: 49529