15 grudnia 2017

Pierwsze kroki w Generatorze Wniosków

Udostępnij

Wniosek o „Dotację na kapitał obrotowy” złożysz wyłącznie za pomocą Generatora wniosków w Lokalnym Systemie Informatycznym – LSI1420. Dostaniesz się do niego klikając na przycisk [Złóż wniosek] lub wpisując w przeglądarce adres https://lsi1420.parp.gov.pl/.

Jeśli masz z nim do czynienia po raz pierwszy, rozpocznij od założenia konta.

W tym celu należy kliknąć na pozycje „zarejestruj nowe konto”. W przeglądarce pojawi się formularz rejestracyjny, który należy uzupełnić podając wymagane dane. Szczególnie istotne jest podanie aktualnego adresu mailowego, ponieważ na ten adres będą wysyłane najważniejsze informacje z systemu. Po wypełnieniu wymaganych pół użytkownik zatwierdza warunki rejestracji i klika w „zarejestruj konto”. Na ekranie pojawi się informacja o utworzeniu konta. W tym samym czasie na adres email zostanie wysłana wiadomość z nadanym loginem i linkiem do aktywacji konta.

Jak to zrobić, pokazujemy w krótkim instruktażu wideo:

Rejestracja nowego konta

Po utworzeniu konta zaloguj się na utworzone konto. Wystarczy uzupełnić login i hasło a następnie kliknąć w „zaloguj”. Należy pamiętać o wielkości liter. Logowanie pokazujemy także w materiale wideo:

Logowanie do Generatora Wniosków

Jeśli będziesz potrzebował odzyskać hasło, w formularzu „zaloguj się do LSI” wybierz opcję „zapomniane hasło”. Po kliknięciu wskazanej opcji przejdziemy do sekcji „lokalny system informatyczny”, gdzie należy wpisać dane podane podczas rejestracji. Klikamy na przycisk „zresetuj hasło”. Otrzymany na adres mailowy komunikat wraz z instrukcją pozwoli odzyskać dotychczasowe hasło. Procedurę odzyskiwania hasła przedstawiamy także w instruktażu wideo:

Odzyskanie hasła

Jak zmienić hasło, pokazujemy w instruktażu:

Zmiana hasła

Zachęcamy do korzystania z „Instrukcji Użytkownika” dostępnej w części „Pomoc” lub kontakt z obsługą techniczną za pośrednictwem aktywnego formularza „Zgłoś problem techniczny” w prawym dolnym rogu strony.