Pomiń nawigację

28 czerwca 2021

Akademia PARP obchodzi swoje drugie urodziny

Udostępnij

27 czerwca 2019 roku została uruchomiona nowa edycja projektu e-learningowego, jakim jest Akademia PARP 2.0. Projekt przeszedł szereg zmian – dostosowano go do obowiązujących standardów projektowania platform edukacyjnych i udostępniono użytkownikom możliwość aktywnego współtworzenia Akademii.

Dziś Akademia PARP to 33 bezpłatne e-kursy dedykowane zarówno dla przedsiębiorców, osób planujących założenie własnej działalności gospodarczej, jak i osób, które pragną zwiększyć swoją wartość na rynku pracy lub pracodawców chcących podnieść kompetencje swoich pracowników. Akademia oferuje kursy z zakresu: finansów, zarządzania, marketingu, prawa i kompetencji. Ilość użytkowników zarejestrowanych na platformie stale rośnie. W ciągu 2 lat konta w serwisie założyło ponad 60 000 osób!

Niezmiernie nam miło informować Państwa o tak dużym zainteresowaniu Akademią PARP. Tym bardziej, że za działanie, rozwój portalu i poszerzanie oferty szkoleniowej odpowiedzialny jest zaledwie kilkuosobowy zespół specjalistów, który wkłada ogrom pracy w to, by serwis funkcjonował bez zarzutu.„Drodzy użytkownicy, 27 czerwca 2021 r. projekt Akademia PARP obchodzi swoje 2 urodziny. Z tej okazji pragniemy serdecznie podziękować Wam oraz wszystkim pozostałym osobom, które aktywnie uczestniczyły w życiu naszej platformy za wsparcie i pomoc w rozwoju serwisu.

Dziękujemy za zaangażowanie w projekt Akademia PARP – to dzięki Wam jest on nieustannie rozwijany i ma szansę trafić do coraz szerszego grona odbiorców. Jesteśmy niezmiernie wdzięczni za wszystkie Państwa pomysły dotyczące oferty szkoleniowej oraz wszelkie sugestie odnoszące się do jej zmiany na lepsze. Wiedzcie, że dokładnie zapoznajemy się z wszystkimi wiadomościami od Was – analizujemy wszystkie Wasze pomysły i skrupulatnie wdrażamy je w życie.

Bardzo budujące i motywujące do dalszego działania naszego Zespołu są miłe słowa, wyrażane przez Was w recenzjach naszych kursów. Projekt Akademia PARP nie rozwinąłby się również bez tych mniej pochlebnych opinii a niekiedy nawet krytycznych. To dzięki nim możemy udoskonalać naszą platformę. Codziennie na naszą skrzynkę mailową spływają różnego rodzaju zapytania i prośby, które uświadamiają nam, że po drugiej stronie stoi prawdziwy człowiek, a nie suche liczby czy statystyka.

Chcieliśmy również podziękować ekspertom za profesjonalnie przygotowane wkłady merytoryczne, dzięki którym kursy cieszą się tak ogromnym zainteresowaniem i zdobywają niemal same pozytywne oceny.

Akademię PARP tworzy nie tylko nasz Zespół, ale przede wszystkim tworzą ją użytkownicy, bez których ten projekt by nie istniał.

Dziękujemy za okazane wsparcie i zaufanie, jakim nas Państwo obdarzyli. Dołożymy wszelkich starań, aby w pełni wykorzystać tę szansę, którą od Państwa dostajemy już od dwóch lat.” – Zespół Akademii PARP

Zapraszamy do zapoznania się z aktualną ofertą Akademii PARP.

Zobacz więcej podobnych artykułów