Pomiń nawigację

28 listopada 2022

Poznaj praktyczną stronę etykiety biznesowej! „Savoir-vivre w biznesie” – nowy kurs Akademii PARP

Udostępnij

Znajomość zasad savoir-vivre’u w biznesie jest bardzo przydatna – pomaga w budowaniu uczciwych i opartych na wzajemnym szacunku relacji z partnerami, ale też może zadecydować o sukcesie negocjacji czy rozwoju relacji handlowych. Czym jest savoir-vivre w biznesie i co oznacza w praktyce?

Weź udział w bezpłatnym kursie online Akademii PARP „Savoir-vivre w biznesie” i poznaj praktyczną stronę etykiety biznesowej! Będziesz nie tylko wiedzieć jak wywrzeć pozytywne wrażenie podczas spotkań z kontrahentami, ale też kiedy podać rękę jako pierwszy, jak zestawić kolory swojego stroju czy w jakiej kolejności wsiąść do windy.

Podczas nauki towarzyszyć Ci będzie Filip – bohater kursu, wykładowca na uniwersytecie, specjalista ds. komunikacji biznesowej i sztuki przemawiania. Będziesz miał okazję uczestniczyć w prowadzonych przez niego zajęciach, gdzie wspólnie ze swoimi uczniami omawia tematy związane z zasadami savoir-vivre’u w biznesie. Filip chętnie dzieli się swoim doświadczeniem również ze swoją siostrą Anną oraz kolegą Szymonem. Postaci będą występować w różnych sytuacjach, dzięki czemu zgłębisz wiedzę m.in. na temat językowego savoir-vivre’u, wręczania podarunków podczas spotkań biznesowych, a także różnic kulturowych, które mogą okazać się problematyczne w przypadku spotkań z osobami z zagranicy. Weź udział w nowym kursie i dowiedz się, dlaczego warto stosować etykietę podczas spotkań biznesowych.

Dzięki udziałowi w kursie „Savoir-vivre w biznesie”:

  • poznasz fundamenty zasad savoir-vivre'u w kontakcie bezpośrednim i zdalnym,
  • będziesz świadomie wzmacniał swój wizerunek w relacjach z klientami z Polski i zagranicy,
  • poznasz zasady etykiety biznesowej,
  • wzmocnisz wiedzę na temat zasad uczestnictwa w spotkaniach formalnych i nieformalnych w formule tradycyjnej i online.

Kurs „Savoir-vivre w biznesie” został opublikowany 28 listopada na platformie edukacyjnej Akademii PARP. Więcej informacji na temat nowego kursu znajdziesz na podstronie kursu – zapisz się już dziś!

Do końca 2022 roku Akademia PARP planuje opublikować jeszcze jeden kurs e-learningowy: „Profesjonalny sekretariat – kurs II stopnia”.

Aby nie przeoczyć żadnych nowości związanych z kursami, zachęcamy do zapisania się na wybrane kursy e-learningowe już dziś. Wejdź na stronę główną Akademii PARP, gdzie pojawiło się mnóstwo nowych kursów.

Oferta kursów e-learningowych Akademii PARP jest całkowicie bezpłatna. Ukończenie każdego z kursów online daje możliwość uzyskania certyfikatu bez wychodzenia z domu.

Zobacz więcej podobnych artykułów