Pomiń nawigację

8 lutego 2023 r.

Konsultacje społeczne Sektorowych Programów Promocji

Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości, na zlecenie Ministerstwa Rozwoju i Technologii, przygotowała koncepcje Sektorowych Programów Promocji na lata 2023-2028.

Głównym celem realizacji programów jest prezentacja polskiej oferty wśród partnerów zagranicznych oraz promocja Polski jako kraju wytwarzającego zaawansowane technologie
i usługi, oferującego interesujące i innowacyjne rozwiązania, posiadającego potencjał do rozwoju na rynkach zagranicznych, a to wszystko m. in. poprzez udział w międzynarodowych branżowych wydarzeniach targowych i konferencyjnych.

Programy realizowane będą w następujących obszarach:

Ze względu na wysokość przewidzianej przez MRiT alokacji na poszczególne programy, a także zamiar koncentracji działań na kluczowych imprezach branżowych, koncepcje zakładają organizację nie więcej niż dwóch stoisk rocznie.

W związku z powyższym informujemy o możliwości zgłaszania uwag do koncepcji (w zakresie listy targów oraz kodów PKD firm reprezentujących daną branżę) zamieszczonych poniżej w podziale na sektory, w terminie do 1 marca 2023 r., do końca dnia na adresy podane w koncepcjach.

Projekt zostanie wdrożony w ramach Programu Fundusze Europejskie dla Nowoczesnej Gospodarki.

Może Cię zainteresować

Opublikowano: 08.02.2023 13:19
Poprawiono: 08.02.2023 12:19
Modyfikujący: marek_rzewuski
Udostępniający: Eryk Rutkowski
Autor dokumentów: